Tussenwoning te koop: Hoofdstraat 43B, Diever
KopenWesterveldTussenwoningenHoofdstraat 43B

Hoofdstraat 43B

Diever, Westerveld

€ 297.500
Buurt Diever, DieverBekijk buurt
PLUS op 319m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Diever

Deze tussenwoning uit 1930 staat in een rustige straat in Diever, een dorp in Drenthe. Met 75 m² woonoppervlak en een perceel van 328 m² is het een compacte woning met een ruime tuin. De woning is te koop voor € 297.500, een prijs die marktconform is voor tussenwoningen in Westerveld.

De buurt Diever

Diever is een dorp met ongeveer 2.365 inwoners. Het is een rustige buurt, met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Sinds ik alleen woon heb ik constant last van inbraak." De sfeer in de buurt is overwegend rustig, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 personen. Meer over de buurt vind je op de pagina over Diever.

Het leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 319 meter. Ook zijn er scholen in de buurt: CBS Roosjenschool (245 meter) en Stad & Esch Diever (382 meter). Het dorp heeft verder een restaurant en een bibliotheek op loopafstand. De gemeente Westerveld biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alderik Vos Makelaardij NVM | Buitenstate aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 3.967
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte328m²
Bouwjaar1930
BuurtDiever
WijkDiever
GemeenteWesterveld

Locatie

Hoofdstraat 43B, Diever

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.5
Hanna
24-07-2024
Bewoners kliek van vrienden in het stelen .

Sinds ik alleen woon 'heb ik constant last van inbraak ' en ook het uit trekken van m'n tuin 'er is geen ktuid tegen gewassen . Ben gelectruceerd heb 2 jaar met een grote bult op m'n gelopen ' ' ook ergere dingen mee gemaakt politie doet of ik het uit m'n duim zuig ..al m'n waardevol en hrrrinrringen van m'n familie zijn gestolen heb asn gifte gedaan masr moet bewijs op tafel leggen . M'n gebouwtje is de fundering van weg getrokken zodat het scheef staat ' etc ' m'n gordijnen gestolen alles uit elkaar gerukt zelfs m'n kleding wordt veruïneerd 'uit eindelijk doet de politie hier wat aan en deed vriendelijk ' na 100x mijn slot verwisseld te hebben kwam ik er achter dat er door het dak wordt geklommen en er een luikje zit van uit een dak punt wasr ik onder woon ' wasr ik mijn kleding kadt had gemaakt ' gaten in een jurk zodat ik bespied kon worden ' ja zo treurig en iemand die dingen vertelt naar iedereen die maar wil horen wasr ik nog niet erns over kan denken wat ik dan doe ' walgelijke mensen 'zijn vrouw liep met de post wat dan eerst gelezen wordt en ook door inbraak mijn gegevens allemasl natuurlijk voor het grijpen lagen en alles is gebruikt zo werd ik gehackt en ook opgelicht ' uit eindelijk heb je dat door echt om te kotsen mensen zonder enig medegevoel naar een ander als materialisties bezig .Dus errst zwart maken en dan ziet niemand iets alles is wel goed . Ik hou bij m'n zelf en richt me op andere zaken daar ik hier mij zelf niet in kan vinden 'ook niet kwasd wil worden 'maar dit natuurlijk herl wat van je zenuwen kost nog steeds bezig om met mijn niets een oplossing te vinden tegen het ruitjes uit trekken etc het openmaken van ramen ' wat later werd gedaan sinds het luikje dicht zit . Buren zien allemaal niets het lastste is dat een trapje scheef is gemaskt dat ik er op klim en het omviel maar ik gelukkig me zelf kon redden dor me vast te grijpen aan een sponning .' Zo m'n stoel een pootje scheef etc je kan ding bedenken wasr ze niet hebben asn gezeten ' zo heb lekksge voor mnden gehad en spullen doordrenkt en nooit iets van verzekering terug etc .Dit door dak klimmen . Door dit alles zit ik in een regeling ' en het is er niet makkelijker op geworden .in tegendeel .