Tussenwoning te koop: Hoofdstraat 73, Oldemarkt
KopenSteenwijkerlandTussenwoningenHoofdstraat 73

Hoofdstraat 73

Oldemarkt, Steenwijkerland

€ 798.000
Buurt Oldemarkt, OldemarktBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
PLUS op 354m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een monumentale tussenwoning in Oldemarkt

Deze tussenwoning aan de Hoofdstraat ademt historie. Het bouwjaar 1857 geeft de woning een authentiek karakter, met een woonoppervlak van 133 m² en een ruime tuin van 490 m². De prijs van € 798.000 is aan de hoge kant, maar past bij een woning met zoveel karakter. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Steenwijkerland.

Oldemarkt: een dorp met voorzieningen

Oldemarkt is een dorp met ruim 2.500 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (92%). De buurt is rustig en heeft een dorps karakter. Op basis van de beschikbare gegevens wonen er veel gezinnen en ouderen. De buurt Oldemarkt biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Slinge (twee straten verder) en Basisschool St Bernardus (vijf minuten lopen). De gemeente Steenwijkerland biedt verder ruime natuur en recreatiemogelijkheden.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fehse Makelaardij | NVM-Qualis op Funda. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte490m²
Bouwjaar1857
BuurtOldemarkt
WijkOldemarkt
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Hoofdstraat 73, Oldemarkt

Buurt statistieken

Gegevens uit Oldemarkt

Inwoners2.505
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 5
354m
Aldi
Van der Sandeplein 2
6049m
Albert Heijn
Van Harenstraat 66
6138m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Slinge
Basisonderwijs · 104 leerlingen
204m
Basisschool St Bernardus
Basisonderwijs · 67 leerlingen
394m
Christelijk Kindcentrum De Ark
Basisonderwijs · 90 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 73, Oldemarkt

Is € 798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Oldemarkt, maar het bouwjaar 1857 en de ruime perceelgrootte van 490 m² verklaren de prijs. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar deze woning heeft een uniek historisch karakter.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Omdat het bouwjaar 1857 is, is het verstandig om bij de makelaar te informeren naar de isolatie en eventuele energiebesparende maatregelen.

Hoe is de bereikbaarheid van Oldemarkt?

Oldemarkt ligt in de provincie Overijssel, nabij de grens met Friesland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,7 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, Oldemarkt heeft een supermarkt (PLUS) op 350 meter, meerdere basisscholen op loopafstand, een huisartsenpraktijk op 600 meter en een restaurant op 800 meter. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of middelbare school ben je aangewezen op omliggende plaatsen.