KopenKrimpenerwaardTussenwoningenHoutzaagmolen 36

Houtzaagmolen 36

Ouderkerk aan den IJssel, Krimpenerwaard

€ 800.000
Buurt Ouderkerk aan den IJssel, Ouderkerk Aan Den IjsselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
PLUS op 385m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Ouderkerk aan den IJssel

Deze tussenwoning uit 2001 ademt rust en ruimte. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 229 m² is het een flinke woning. De woning ligt in het dorp Ouderkerk aan den IJssel, een groene omgeving met voorzieningen op loopafstand. De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Krimpenerwaard.

Ouderkerk aan den IJssel: een dorp met karakter

Ouderkerk aan den IJssel is een dorp met zo'n 4.200 inwoners, waar het rustig wonen is. De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene wijk zien. De buurt Ouderkerk aan den IJssel biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Dirk zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar de Koningin Wilhelmina School, twee straten verder, of naar obs De Schakel, op loopafstand. De gemeente Krimpenerwaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 4.396
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte229m²
Bouwjaar2001
BuurtOuderkerk aan den IJssel
WijkOuderkerk aan den IJssel
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Houtzaagmolen 36, Ouderkerk Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouderkerk aan den IJssel

Inwoners4.190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
De Wetering 9
385m
Lidl
De Brink 1-7
1503m
Dirk
Amsteldiep 1-19
1886m

Scholen

56 binnen 5 km

Koningin Wilhelmina School
Basisonderwijs · 251 leerlingen
452m
obs De Schakel
Basisonderwijs · 177 leerlingen
659m
Openbare Basisschool de Tweemaster
Basisonderwijs · 399 leerlingen
1622m

Veelgestelde vragen

Over Houtzaagmolen 36, Ouderkerk Aan Den Ijssel

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Ouderkerk aan den IJssel, maar het woonoppervlak van 182 m² en het perceel van 229 m² zijn bovengemiddeld. De woning is gebouwd in 2001, dus relatief modern. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Ouderkerk aan den IJssel?

Ouderkerk aan den IJssel ligt in de Krimpenerwaard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,9 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (581), wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (PLUS) zit op 385 meter, een huisartsenpraktijk op 500 meter, en basisscholen zoals de Koningin Wilhelmina School op 452 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats (4,4 km). Ook een restaurant, bibliotheek en park zijn op loopafstand.