Tussenwoning te huur: Huttenhof 11, Ruurlo
14 uur geleden ontdekt
HurenBerkellandTussenwoningenHuttenhof 11

Huttenhof 11

Smidsbrink, Berkelland

€ 845 p.m.
Buurt Smidsbrink, RuurloBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning met een enorm perceel

Deze tussenwoning aan de Huttenhof in Ruurlo valt op door het bijzonder ruime perceel van 1161 m², een zeldzaamheid voor een rijtjeshuis. Met 85 m² woonoppervlak, energielabel A en bouwjaar 1991 is het een zuinige, onderhoudsarme woning. De huurprijs van €845 per maand is marktconform voor een tussenwoningen in Berkelland van deze omvang.

Smidsbrink: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Smidsbrink, een wijk met veel eengezinswoningen (96%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt 580 inwoners en is rustig, met weinig voorzieningen direct om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (11 misdrijven) wijzen op een veilige omgeving.

Dagelijks leven in Ruurlo

Voor boodschappen loop je twee straten verder naar de Aldi (228 m) of PLUS (356 m). Ook de Coop is op loopafstand (382 m). Basisscholen zijn er om de hoek: CBS WonderWijs (205 m) en Openbare basisschool Kerst Zwart (222 m). Het treinstation van Ruurlo ligt op 1,2 km. De gemeente Berkelland biedt verder rust en ruimte.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte1161m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
WijkRuurlo
GemeenteBerkelland

Locatie

Huttenhof 11, Ruurlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Smidsbrink

Inwoners580
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Wildenborchseweg 2
228m
PLUS
Borculoseweg 1
356m
Coop
Leeuwerikstraat 2
382m

Scholen

7 binnen 5 km

CBS WonderWijs
Basisonderwijs · 95 leerlingen
205m
Openbare basisschool Kerst Zwart
Basisonderwijs · 182 leerlingen
222m
Daltonschool Willibrordus
Basisonderwijs · 168 leerlingen
756m

Veelgestelde vragen

Over Huttenhof 11, Ruurlo

Welk energielabel heeft Huttenhof 11?

De woning aan Huttenhof 11 in Ruurlo heeft energielabel A.

Is €845 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

Voor een tussenwoning van 85 m² met energielabel A en een perceel van 1161 m² is €845 marktconform. Het perceel is uitzonderlijk groot voor een rijtjeshuis, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder of kleiner.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 1161 m², wat zeer ruim is voor een tussenwoning. Je hebt een grote tuin, mogelijkheden voor een schuur, moestuin of speelplek. Het biedt veel buitenruimte zonder dat je hoeft te verhuizen naar een vrijstaand huis.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, zeker in vergelijking met oudere woningen. Het bouwjaar 1991 en label A wijzen op goede isolatie en een efficiënte verwarming.

Hoe is de bereikbaarheid van Ruurlo?

Het treinstation van Ruurlo ligt op 1,2 km afstand, dus op loopafstand. Vanaf daar kun je naar Zutphen, Winterswijk en verder. Met de auto ben je snel op de N18 en N319. De buurt is rustig, maar voorzieningen zijn dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: CBS WonderWijs (205 m) en Openbare basisschool Kerst Zwart (222 m). Ook Daltonschool Willibrordus is op 756 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lochem of Zutphen (5,2 km).

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 85 m² woonoppervlak en een enorm perceel is het zeker geschikt voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen (80 huishoudens met kinderen) en is rustig. De scholen en supermarkten zijn dichtbij, wat het praktisch maakt.

Wat is de huurprijs en is dit inclusief servicekosten?

De huurprijs is €845 per maand. Of dit inclusief servicekosten is, staat niet in de advertentie. Het is een corporatiewoning, dus de huur is waarschijnlijk gereguleerd. Check de advertentie voor details.

www.thuisindeachterhoek.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
www.thuisindeachterhoek.nl
enserve.nl
Bekijk
www.thuisindeachterhoek.nl
thuisindeachterhoek.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de gemeente

6 woningen in de gemeente Berkelland

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHuttenhof 11, Ruurlo
Bekijk