Tussenwoning te koop: Jaagvelden 84, Best
Onder optie
KopenBestTussenwoningenJaagvelden 84

Jaagvelden 84

Heivelden, Best

€ 585.000
Buurt Heivelden, BestBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
PLUS op 392m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Jaagvelden in Best ademt rust en ruimte. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 223 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1999 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €585.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Best.

De buurt Heivelden

Heivelden is een ruime, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er overwegend rustig, met veel gezinnen en ouderen. De buurt Heivelden heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen, wat typisch is voor een gezinsbuurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 78% van de woningen is een eengezinswoning en 87% is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de SPAR express en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Antonius en Kindcentrum De Klimboom, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Best biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broekx Makelaardij & Hypotheken op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 4.333
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte223m²
Bouwjaar1999
EnergielabelC
BuurtHeivelden
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Jaagvelden 84, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Heivelden

Inwoners3.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heivelden

Woningvoorraad1.491
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Rendierhei 2
392m
SPAR express
Rijksweg A58 1 A
1345m
Ekoplaza
Hoofdstraat 50
1734m

Scholen

15 binnen 5 km

Kindcentrum Antonius
Basisonderwijs · 356 leerlingen
419m
Kindcentrum De Klimboom
Basisonderwijs · 369 leerlingen
448m
Heerbeeck College
Voortgezet onderwijs · 1571 leerlingen
1044m

Veelgestelde vragen

Over Jaagvelden 84, Best

Welk energielabel heeft Jaagvelden 84?

De woning aan Jaagvelden 84 in Best heeft energielabel C.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€945.607) en ook onder de mediaan van beschikbare koopwoningen (€639.000). De gemiddelde prijs per m² in Heivelden is €3.992, wat bij 135 m² neerkomt op €538.920. De vraagprijs is dus iets hoger dan dat gemiddelde, maar gezien de ruime opzet en het perceel is het marktconform.

Hoe is de buurt Heivelden om in te wonen?

Heivelden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een lage criminaliteit (60 misdrijven totaal). Er is een park of plantsoen op 200 meter afstand, ideaal om te wandelen. De buurt is niet extreem stedelijk (stedelijkheidsklasse 3), dus je hebt voldoende rust.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1999. In de buurt hebben de meeste woningen label A of B, dus label C is iets minder zuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Antonius (419 m) en Kindcentrum De Klimboom (448 m) zijn beide binnen vijf minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Heerbeeck College op ongeveer 1 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Best ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar Eindhoven en verder reizen.

Wat voor type woning is dit en hoeveel onderhoud vraagt het?

Het is een tussenwoning uit 1999, dus relatief modern. Het onderhoud is over het algemeen beperkt, maar je moet rekening houden met periodiek schilderwerk en onderhoud aan de installaties. Het perceel van 223 m² biedt een tuin die je zelf kunt onderhouden.