Tussenwoning te koop: Jachtlaan 259E, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornTussenwoningenJachtlaan 259E

Jachtlaan 259E

Driehuizen, Apeldoorn

€ 469.500
Buurt Driehuizen, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Jachtlaan in Apeldoorn heeft een prettige, lichte indeling met 122 m² woonoppervlak. De woning uit 1983 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €469.500 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Apeldoorn voor een vergelijking.

De buurt Driehuizen

Driehuizen is een rustige, groene wijk in Apeldoorn. De buurt telt ruim 4600 inwoners en kent een mix van huishoudens, met zowel gezinnen als alleenstaanden. Het is een buurt waar je elkaar nog kent. Meer over de buurt Driehuizen lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook de Dekamarkt en Ekoplaza zijn dichtbij. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals PCBO De Wegwijzer en Openbare Basisschool Sprengenpark, beide op loopafstand. Het centrum van Apeldoorn is met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Apeldoorn biedt veel voorzieningen en groen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buurman Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 469.500
Prijs per m²€ 3.848
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1983
EnergielabelB
BuurtDriehuizen
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Jachtlaan 259E, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehuizen

Inwoners4.605
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehuizen

Woningvoorraad2.236
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Schapendoesweg 2
529m
Dekamarkt
Ordenplein 144
878m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1061m

Scholen

73 binnen 5 km

PCBO De Wegwijzer
Basisonderwijs · 137 leerlingen
438m
UGO verkennend vmbo
Voortgezet onderwijs · 675 leerlingen
694m
Openbare Basisschool Sprengenpark
Basisonderwijs · 101 leerlingen
749m

Veelgestelde vragen

Over Jachtlaan 259E, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Jachtlaan 259E?

De woning aan Jachtlaan 259E in Apeldoorn heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €469.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor een tussenwoning van 122 m² met energielabel B in Driehuizen. In de buurt zijn recent woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €533.779, maar die hadden een groter oppervlak. Deze woning is iets kleiner, dus de prijs is passend.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 2,6 km afstand, dus op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1983 met een woonoppervlak van 122 m² en een perceel van 160 m². De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Er is geen informatie over het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin.