Tussenwoning te huur: Jansstraat 46B-3, Haarlem
41 minuten geleden ontdekt
HurenHaarlemTussenwoningenJansstraat 46B-3

Jansstraat 46B-3

Bakenes, Haarlem

€ 2.000 p.m.
Buurt Bakenes, HaarlemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 189m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een historische tussenwoning in hartje Haarlem

Deze tussenwoning aan de Jansstraat ademt geschiedenis: het pand dateert uit 1805 en ligt in de levendige binnenstad van Haarlem. Met 58 m² woonoppervlak en een verrassend ruim perceel van 2335 m² is het een uniek aanbod. De huurprijs van €2.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €2.796, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Haarlem.

Bakenes: een bruisende stadswijk

De woning staat in de buurt Bakenes, een dichtbevolkte wijk met 2040 inwoners. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens (775) en relatief weinig gezinnen met kinderen (190). De omgevingsadressendichtheid is met 5666 adressen per km² zeer hoog, wat typerend is voor een stedelijk centrum. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 200 meter, of naar de Dekamarkt (400 m) en Jumbo (500 m). Het Stedelijk Gymnasium Haarlem (300 m) en basisschool De Kring (450 m) zijn om de hoek. Het treinstation van Haarlem ligt op tien minuten lopen. De gemeente Haarlem biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over deze advertentie

Deze woning wordt op het moment van schrijven via twee kanalen aangeboden, waaronder Real Estate LW23 op Pararius. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.000 p.m.
Prijs per m²€ 34 p.m.
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte2335m²
Bouwjaar1805
BuurtBakenes
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem

Locatie

Jansstraat 46B-3, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Bakenes

Inwoners2.040
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bakenes

Woningvoorraad1.329
Gem. WOZ-waarde€ 533.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Kruisstraat 10
189m
Dekamarkt
Gedempte oude gracht 56-58
437m
Jumbo
Gedempte Oude Gracht 66
495m

Scholen

101 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
335m
Openbare Basisschool De Kring
Basisonderwijs · 518 leerlingen
436m
Veronica Jenaplanschool
Basisonderwijs · 233 leerlingen
544m

Veelgestelde vragen

Over Jansstraat 46B-3, Haarlem

Is €2.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs van €2.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €2.796. Het woonoppervlak is met 58 m² wel kleiner dan gemiddeld in de buurt (103 m²). De prijs per m² is ongeveer €34,48, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €25,38 per m². De woning is daarmee relatief scherp geprijsd voor de oppervlakte.

Hoe is de buurt Bakenes om in te wonen?

Bakenes is een zeer stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een hoge bevolkingsdichtheid. De buurt heeft een mix van jonge volwassenen (25-45 jaar: 760) en ouderen (65+: 390). Er zijn relatief weinig kinderen. Het voorzieningenniveau is hoog, met supermarkten, scholen en het station op loopafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 2335 m², wat zeer ruim is voor een tussenwoning in de binnenstad. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin of andere buitenruimte. De exacte indeling en staat van het perceel zijn niet bekend uit de advertentie.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

De advertentie geeft geen informatie over parkeren. In de binnenstad van Haarlem is parkeren vaak betaald en beperkt. Het is aan te raden om de parkeersituatie ter plaatse te bekijken.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Real Estate LW23 heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Real Estate LW23
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Real Estate LW23
lw23.nl
Bekijk
Real Estate LW23
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.