Tussenwoning te koop: Johanna Westerdijklaan 12, Zaltbommel
Onder bod
KopenZaltbommelTussenwoningenJohanna Westerdijklaan 12

Johanna Westerdijklaan 12

Zaltbommel Vergt en omgeving, Zaltbommel

€ 839.000
Buurt Zaltbommel Vergt en omgeving, ZaltbommelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene omgeving

Deze tussenwoning aan de Johanna Westerdijklaan in Zaltbommel is gebouwd in 2020 en heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 170 m² woonoppervlak en een perceel van 279 m² is er veel ruimte. De prijs van €839.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Zaltbommel.

De buurt: Zaltbommel Vergt en omgeving

De buurt Zaltbommel Vergt en omgeving is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Omringd door natuur maar toch alle voorzieningen op loopafstand ook een station in de buurt." Het enige minpunt dat genoemd wordt, is dat wegwerkzaamheden soms omrijden veroorzaken. De buurt telt ruim 5000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn om de hoek. Scholen zijn er ook dichtbij: basisschool Franciscus-School ligt twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs zijn Cambium College De Waard en Gomarus scholengemeenschap op loopafstand. Het station van Zaltbommel is tien minuten lopen. De gemeente Zaltbommel biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Moolenaar Makelaardij o.g. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 839.000
Prijs per m²€ 4.935
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte279m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtZaltbommel Vergt en omgeving
WijkZaltbommel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Johanna Westerdijklaan 12, Zaltbommel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Isabel
18-12-2025
Fijne woonplaats

Omringd door natuur maar toch alle voorzieningen op loopafstand ook een station in de buurt. Minpunt: door wegwerkzaamheden, altijd om moeten rijden en het sluiten van meerdere hoofdwegen op hetzelfde moment.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zaltbommel Vergt en omgeving

Inwoners5.030
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Fiep Westendorpplein 2
767m
Jumbo
Fiep Westendorpplein 12
801m
Lidl
Steenweg 10
1094m

Scholen

21 binnen 5 km

Cambium College De Waard
Voortgezet onderwijs · 379 leerlingen
463m
Gomarus scholengemeenschap
Voortgezet onderwijs · 544 leerlingen
567m
De Brug School voor Praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 111 leerlingen
573m

Veelgestelde vragen

Over Johanna Westerdijklaan 12, Zaltbommel

Welk energielabel heeft Johanna Westerdijklaan 12?

De woning aan Johanna Westerdijklaan 12 in Zaltbommel heeft energielabel A.

Is €839.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €839.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Zaltbommel, maar het is een ruime woning van 170 m² met een perceel van 279 m², bouwjaar 2020 en energielabel A. De exacte marktwaarde hangt af van vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?