Tussenwoning te koop: Jonkersvaart 18C, Jonkersvaart
KopenWesterkwartierTussenwoningenJonkersvaart 18C

Jonkersvaart 18C

Jonkersvaart, Westerkwartier

€ 349.000
Buurt Jonkersvaart, JonkersvaartBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een tussenwoning in het rustige Jonkersvaart

Deze woning aan de Jonkersvaart 18C is een tussenwoning uit 2017, gelegen in een rustige omgeving. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €349.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van 98 m² in dit deel van Westerkwartier. Bekijk ook andere tussenwoningen in Westerkwartier.

De buurt Jonkersvaart

Jonkersvaart is een kleine buurt met ongeveer 235 inwoners. Het is een rustige omgeving. De meeste woningen zijn koopwoningen (95%) en eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Jonkersvaart heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 45 adressen per km².

Leven in de straat

In de omgeving vind je dagelijkse voorzieningen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn, op ongeveer 2,5 km afstand. Ook Lidl en Poiesz zijn binnen 4 km te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals IKC de Steltloper (2,6 km) en CBS de Bron (2,7 km). De gemeente Westerkwartier biedt een landelijke woonomgeving met voldoende basisvoorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 050Wonen op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 3.561
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte365m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA

Locatie

Jonkersvaart 18C, Jonkersvaart

Buurt statistieken

Gegevens uit Jonkersvaart

Inwoners235
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Wendtsteinweg 64
2451m
Lidl
Grote Hoorn
2607m
Poiesz
Kokswijk 11
3693m

Scholen

4 binnen 5 km

IKC de Steltloper
Basisonderwijs · 155 leerlingen
2613m
CBS de Bron
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2735m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 181 leerlingen
2759m

Veelgestelde vragen

Over Jonkersvaart 18C, Jonkersvaart

Welk energielabel heeft Jonkersvaart 18C?

De woning aan Jonkersvaart 18C in Jonkersvaart heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €349.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €349.000 voor een tussenwoning van 98 m² uit 2017 in Jonkersvaart is marktconform. De woning heeft een perceel van 365 m². Omdat het energielabel niet in de advertentie staat, is het lastig om de totale woonlasten precies in te schatten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. Het bouwjaar 2017 suggereert dat de woning aan moderne isolatienormen voldoet, maar zonder label is het exacte energielabel onbekend.

Hoe is de bereikbaarheid van Jonkersvaart?

Jonkersvaart is een landelijke buurt in Westerkwartier. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,2 km afstand. De buurt is vooral per auto bereikbaar. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen in de omgeving. De afstand tot de dichtstbijzijnde grote supermarkt is 3,3 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn IKC de Steltloper (2,6 km), CBS de Bron (2,7 km) en Openbare Basisschool De Springplank (2,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een plaats op 7 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een tussenwoning, gebouwd in 2017. De woning heeft een oppervlakte van 98 m² en een perceel van 365 m². Het energielabel is niet vermeld in de advertentie.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

050Wonen op Vastgoed Nederland heeft het energielabel niet opgenomen in de advertentie. Het is niet verplicht om dit te vermelden bij verkoop, maar het is wel gebruikelijk. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen.

050Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 5 bronnen
050Wonen
050wonen.nl
Bekijk
050Wonen
vastgoednederland.nl
Bekijk
050Wonen
huispedia.nl
Bekijk
050Wonen
funda.nl
Bekijk
050Wonen
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk De Wilp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJonkersvaart 18C, Jonkersvaart
Bekijk