Tussenwoning te koop: Kampstraat 126, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenKampstraat 126

Kampstraat 126

Heilust, Kerkrade

€ 289.000
Buurt Heilust, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Aldi op 192m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Tussenwoning met karakter in Kerkrade

Deze tussenwoning aan de Kampstraat in Kerkrade ademt sfeer van een voorbij tijdperk. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 186 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning uit 1939 heeft authentieke elementen, maar vraagt ook om een eigen invulling. Voor 289.000 euro is de prijs marktconform voor tussenwoningen in Kerkrade.

Buurt Heilust: rust en contrast

De buurt Heilust is een wijk met twee gezichten. Twee bewoners noemen het 'lekker rustig' en 'mooi', met een gemiddelde score van 5.66 uit 3 beoordelingen. Een derde ervaart echter overlast en asociaal gedrag, en noemt het een 'achterstandswijk'. De buurt telt 2560 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar slechts een derde is koop.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi om de hoek (192 m) of de Jumbo twee straten verder (302 m). Kinderen gaan naar Basisschool de Spoorzoeker (642 m) of De Doorkijk (812 m). De gemeente Kerkrade biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand (200 m) en een bibliotheek (400 m).

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pickee Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 1.914
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte186m²
Bouwjaar1939
BuurtHeilust
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Kampstraat 126, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 3 bewoners

7.8
Jordy
08-10-2025
Lekker rustige buurt

Nooit last van overlast en ook altijd rustig op straat

7.4
Jordy
13-01-2025
De buurt is mooi

Mijn ervaring is rustig en niet teveel problemen

1.9
Mariëlle
05-11-2024
Vervuilde onrustige buurt!

Mensen met laag opleidingsniveau die in de bijstand zitten en al dan niet zwart bijverdienen. Die geen begrip hebben voor mensen met een beperking. Mensen die je uitschelden en grote mond hebben en afval word gedumpt waardoor de straat vervuild is. Geen wijk voor mensen met autisme, down syndroom etc, want als je dat hebt word je voor gek uitgemaakt terwijl men je niet eens echt leert kennen. En veel asociaal gedrag hier wat een onveilig leefklimaat creëert. De woningbouw zou eerlijk moeten zijn over het feit dat Heilust bekend staat als achterstandswijk. Dit werd mij medegedeeld door ggz toen ik er al woonde. Had graag van de situatie geweten voordat ik er ging wonen omdat ik nu als vrouw met autisme vast zit in een uitzichtloze situatie die ik niet meer aan kan. Heemwonen is zeer onvriendelijk naar klanten. Dat zou veel beter moeten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Heilust

Inwoners2.560
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
192m
Jumbo
Carboonplein 6
302m
Lidl
Locht 117
1205m

Scholen

41 binnen 5 km

SBO Arcadia
Speciaal onderwijs · 108 leerlingen