Tussenwoning te koop: Kampstraat 6, Buchten
Verkocht onder voorbehoud

Kampstraat 6

Buchten, Sittard-Geleen

€ 305.000
Buurt Buchten, BuchtenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een stille buurt

Deze tussenwoning aan de Kampstraat in Buchten ademt rust en ruimte. Met 161 m² woonoppervlak is hij flink groter dan veel andere woningen in de buurt. De woning uit 1975 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €305.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Sittard-Geleen.

De buurt Buchten

Buchten is een dorp waar bewoners om elkaar geven. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 8,9. Een bewoner zegt: "Hier in onze buurt zijn we allen geen burenlopers, koffie drinken bij elkaar of op visite gaan, maar we passen goed op elkaar er is altijd wel iemand die helpt waar het nodig is." Een ander noemt het een "PRIMA BUURT" waar "buren altijd voor je klaar staan". De buurt telt zo'n 1985 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 76% is koop. Meer weten over de buurt Buchten.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op nog geen kilometer afstand. Ook een SPAR express vind je op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: Openbare Basisschool de Wissel (om de hoek) en Basisschool het Avontuur (twee straten verder). De gemeente Sittard-Geleen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Joeri Hendrix makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 305.000
Prijs per m²€ 1.894
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte194m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtBuchten
WijkHoltum-Born
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Kampstraat 6, Buchten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

9.3
L S
21-07-2025
Heerlijke buurt

Hier in onze buurt zijn we allen geen burenlopers, koffie drinken bij elkaar of op visite gaan, maar we passen goed op elkaar er is altijd wel iemand die helpt waar het nodig is.

9.2
L. Stelten
13-12-2024
Stille buurt

Staan allemaal voor elkaar klaar Goede hulp van buren bij ziekte, postpakketten aannemen, vriendelijke straatgenoten, PRIMA BUURT

8.6
LS
09-12-2024
Stille buurt

Buren staan altijd voor je klaar Fijne straat, mooie tuintjes bij bijna iedereen. Onze ervaring is dat we hier niet meer weggaan !!!!

8.6
L. Stelten
22-08-2024
Gezellige buurt

Wij, als ouderen in de buurt, maar vooral in de straat zijn heel tevreden. Staan voor iedereen klaar, hele rustige buurt. Alleen jammer dat je niet veel meekrijgt van de verenigingen in deze buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buchten

Inwoners1.985
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Buchten

Woningvoorraad941
Gem. WOZ-waarde€ 266.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Kerkstraat 43-2
745m
Jumbo
Kapelweg 4a
748m
SPAR express
Langereweg 17
1615m

Scholen

16 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Wissel
Basisonderwijs · 246 leerlingen
543m
Basisschool het Avontuur
Basisonderwijs · 121 leerlingen
689m
Basisschool Swentibold
Basisonderwijs · 194 leerlingen
1079m

Veelgestelde vragen

Over Kampstraat 6, Buchten

Welk energielabel heeft Kampstraat 6?

De woning aan Kampstraat 6 in Buchten heeft energielabel B.

Is €305.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €305.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €432.091 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 11 verkopen. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €345.000, dus deze woning is iets scherper geprijsd. Met 161 m² woonoppervlak is de prijs per m² ongeveer €1.894, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €2.782 per m².

Hoe is de buurt Buchten om in te wonen?

Buchten wordt door bewoners beoordeeld met een 8,9. Ze waarderen de onderlinge hulp en vriendelijkheid. Het is een stille buurt waar mensen voor elkaar klaarstaan, bijvoorbeeld bij ziekte of het aannemen van pakketten. De buurt heeft een mix van leeftijden, met zowel gezinnen als ouderen. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), wat past bij een dorpse sfeer.

Wat is de staat van de woning qua energie?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat hij redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle woningen label A of B, dus dit is gemiddeld. Het exacte energieverbruik hangt af van je eigen gebruik, maar label B geeft aan dat er geen grote isolatieproblemen zijn.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool de Wissel (543 m) en Basisschool het Avontuur (689 m). Voor boodschappen zijn Aldi en Jumbo beide op ongeveer 750 m afstand. Ook een SPAR express vind je op 1,6 km. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 5,5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 41 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Bewoners geven in reviews aan dat ze goed op elkaar passen en dat er een veilig gevoel heerst. Het is een stille buurt waar men elkaar helpt.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,4 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto goed te doen.