Tussenwoning te koop: Kennemerpoort 8, Nieuw-Vennep
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenKennemerpoort 8

Kennemerpoort 8

Nieuw-Vennep Getsewoud Noord, Haarlemmermeer

€ 799.000
Buurt Nieuw-Vennep Getsewoud Noord, Nieuw-VennepBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 205m²
92% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 383m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Nieuw-Vennep

Deze tussenwoning aan de Kennemerpoort 8 is een flinke gezinswoning met een woonoppervlak van 205 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. Het huis uit 2004 heeft een energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime oppervlakte en de gunstige ligging in een rustige buurt. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Haarlemmermeer, dan valt op dat deze woning flink meer vierkante meters biedt dan gemiddeld.

Buurt Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

De woning staat in de buurt Nieuw-Vennep Getsewoud Noord, een wijk die door bewoners wisselend wordt beoordeeld. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 7,4. Een bewoner zegt: "Het is een veilige buurt, er is goed onderwijs en goeie basisscholen, en zijn veel winkels in de buurt." Een ander noemt echter overlast van hangjongeren: "Er loopt veel hang jongeren bij de winkels en bij de parkjes lawaai te maken." De buurt telt veel gezinnen: 61% van de huishoudens heeft kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8 personen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl (383 m) en Albert Heijn (417 m). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Joppe (424 m) en De Wikkeling (476 m). Voor het voortgezet onderwijs is Herbert Vissers College (vmbo) op 979 m een optie. Het treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus voor een treinreis ben je even onderweg. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, zoals parken op 300 m afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoofddorp Makelaars c.s. B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 3.898
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte249m²
Bouwjaar2004
BuurtNieuw-Vennep Getsewoud Noord
WijkNieuw-Vennep
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Kennemerpoort 8, Nieuw-Vennep

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

6.3
norah
06-07-2025
Goed bereikbaar

Ik vind wel dat het best wel tokkie is geworden, er loopt veel hang jongeren bij de winkels en bij de parkjes lawaai te maken en veroorzaken overlast en viezigheid. er zijn wel genoeg winkels en manieren om het openbaar vervoer te bereiken , kwa scholen is er ook zat dus dat is wel een plus punt. Veiligheid is best matig. ‘s avonds als je alleen wilt fietsen is het al behoorlijk eng geworden aangezien er heel naar volk rond loopt wat vaak dan je ook lastig gaat vallen . Dit is vooral rond de ijweg en de kikkers (hockey )en bij de symfonie. Er loopt ‘s avonds op straat ook veel dronken jongelui rond de symfonie. Er is afentoe handhaving maar die doen niet zo veel. Er mag meer gecheckt worden en strenger worden gecontroleerd .

8.4
Frederique
13-02-2025
Fijne buurt

Het is een veilige buurt, er is goed onderwijs en goeie basisscholen, en zijn veel winkels in de buurt en veel supermarkten, het openbaar vervoer is heel fijn er rijden veel bussen, er zijn ook meerdere sportverenigingen, en een mooie natuur, de buurt is heel gezellig en er worden ook feesten georganiseerd en die zijn heel gezellig!!

6.4
M.
27-06-2024
Gezellig maar niet perfect

Prima en gezellig. Buurtbewoners helpen elkaar indien nodig. Verder zijn de huizen niet erg mooi, maar dit heb je overal. Steegjes/brandgangen zijn vaak vies.

8.5
Frederique
08-06-2024
Gezellig en vrolijk buurt

Alrijd gezellig, mensen helpen elkaar goed, veel winkels in de buurt en zijn genoeg activiteiten te doen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

Inwoners7.720
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

Woningvoorraad2.691
Gem. WOZ-waarde€ 503.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Handelplein 197
383m
Albert Heijn
Handelplein 185
417m
Hoogvliet
Kalslagerring 25
1268m

Scholen

52 binnen 5 km

Openbare Basisschool Joppe
Basisonderwijs · 638 leerlingen
424m
De Wikkeling
Basisonderwijs · 290 leerlingen
476m
Opmaat
Basisonderwijs · 431 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Kennemerpoort 8, Nieuw-Vennep

Is de vraagprijs van €799.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€614.241) en ver boven de gemiddelde vraagprijs van €467.500. Maar deze woning is met 205 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 107 m². De prijs per m² is ongeveer €3.898, terwijl het buurtgemiddelde €4.740 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de oppervlakte, al is het absolute bedrag hoog.

Hoe veilig is de buurt Nieuw-Vennep Getsewoud Noord?

De buurt heeft 129 geregistreerde misdrijven, maar bewoners geven de veiligheid een gemiddelde score. In reviews wordt zowel positieve als negatieve ervaringen genoemd: sommigen vinden het veilig, anderen ervaren overlast van hangjongeren, vooral rond de IJweg en de Symfonie. Handhaving is aanwezig, maar wordt als weinig effectief ervaren.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Joppe (424 m) en De Wikkeling (476 m). Ook is er voortgezet onderwijs met Herbert Vissers College (vmbo) op 979 m. Bewoners noemen het onderwijs als een pluspunt.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Wel rijden er bussen in de buurt, zoals bewoners aangeven. Voor dagelijks woon-werkverkeer met de trein is een fiets of auto nodig om bij het station te komen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A, dus dat is gebruikelijk. Met label A kun je de stookkosten relatief laag houden, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er winkels en supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Lidl op 383 m en Albert Heijn op 417 m. Ook zijn er andere winkels in de buurt, zoals bewoners bevestigen. Voor grotere boodschappen kun je ook naar Hoogvliet (1,3 km) of Jumbo (1,5 km).