Tussenwoning te koop: Laan der Zeven Linden 127, Delfgauw
KopenPijnacker-NootdorpTussenwoningenLaan der Zeven Linden 127

Laan der Zeven Linden 127

Emerald Centrum, Pijnacker-Nootdorp

€ 575.000
Buurt Emerald Centrum, DelfgauwBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
25% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Delfgauw

Deze tussenwoning aan de Laan der Zeven Linden 127 in Delfgauw is een fijn thuis voor wie houdt van ruimte en rust. Met 143 m² woonoppervlak is hij een kwart groter dan het gemiddelde in de buurt. De woning uit 1998 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €575.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Pijnacker-Nootdorp, maar de extra ruimte en het zuinige label maken dat begrijpelijk.

De buurt Emerald Centrum

Emerald Centrum is een rustige, groene buurt in Delfgauw. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. Een bewoner zegt: "VInd het best te doen joh" en geeft de buurt een 7,25. De buurt Emerald Centrum heeft een park of plantsoen op 200 meter.

Het dagelijks leven

De Albert Heijn zit om de hoek, op nog geen 100 meter, dus voor je dagelijkse boodschappen hoef je de straat niet uit. Ook PLUS en SPAR zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Meander op twee straten verder, Het Spectrum en Octantschool Triangel ook op loopafstand. De gemeente Pijnacker-Nootdorp biedt verder een bibliotheek op 700 meter en een restaurant op 1,6 km.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 4.021
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte131m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtEmerald Centrum
WijkDelfgauw
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Laan der Zeven Linden 127, Delfgauw

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Seth Koster
30-09-2025
prima te bikken

VInd het best te doen joh

Buurt statistieken

Gegevens uit Emerald Centrum

Inwoners3.105
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Emerald Centrum

Woningvoorraad1.156
Gem. WOZ-waarde€ 431.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Gouden Rijderplein 1
89m
PLUS
Nassaulaan 23A
1030m
SPAR
Stieltjesweg 234
1032m

Scholen

67 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 259 leerlingen
226m
Het Spectrum
Basisonderwijs · 153 leerlingen
315m
Octantschool Triangel
Basisonderwijs · 288 leerlingen
379m

Veelgestelde vragen

Over Laan der Zeven Linden 127, Delfgauw

Welk energielabel heeft Laan der Zeven Linden 127?

De woning aan Laan der Zeven Linden 127 in Delfgauw heeft energielabel A.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €558.536 in de buurt, maar de woning is met 143 m² ook groter dan het gemiddelde van 114 m². De prijs per m² is ongeveer €4.021, terwijl het buurtgemiddelde €4.750 per m² is. Dat maakt de prijs per vierkante meter juist gunstig. Of het een goede deal is, hangt af van wat je zoekt: meer ruimte voor een hoger totaalbedrag.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1998?

Een woning uit 1998 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A wijst op goede isolatie en een zuinige installatie. Denk aan zaken als schilderwerk en dakgoten, maar dat geldt voor elke woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Delfgauw?

Delfgauw ligt vlak bij Delft en Den Haag. Het treinstation is op 3,6 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.682, wat duidt op een stedelijk omgeving.

Zijn er veel gezinnen in Emerald Centrum?

Ja, in Emerald Centrum wonen veel gezinnen. Van de 1.156 huishoudens hebben er 605 kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Ook zijn er relatief weinig eenpersoonshuishoudens (330). De buurt heeft een rustig karakter met veel eengezinswoningen.

Wat is er te doen in de buurt?

Op loopafstand vind je een park of plantsoen (200 m) en een bibliotheek (700 m). Voor een restaurant moet je 1,6 km reizen. De supermarkt Albert Heijn zit op 89 meter, dus dagelijkse boodschappen zijn heel dichtbij. Voor meer uitgaansgelegenheden kun je naar Delft of Den Haag.

Hoe veilig is Emerald Centrum?

In de buurt zijn in totaal 60 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief laag aantal voor een wijk met ruim 3.000 inwoners. De buurt oogt rustig en groen, en de reviews geven een gemiddelde score van 7,25. Een bewoner zegt: 'VInd het best te doen joh'.