Tussenwoning te koop: Lahndal 17, Capelle Aan Den Ijssel

Lahndal 17

Dalenbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 760.000
Buurt Dalenbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Dalenbuurt

Deze tussenwoning aan de Lahndal 17 in Capelle aan den IJssel is een echte verrassing. Met 206 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 261 vierkante meter biedt het huis veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het bouwjaar 1978 en energielabel B zorgen voor een solide basis. De vraagprijs van €760.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Capelle aan den IJssel voor vergelijkbare opties.

De buurt: Dalenbuurt

De Dalenbuurt is een rustige, groene wijk in Capelle aan den IJssel. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens: gezinnen, stellen en ouderen wonen er door elkaar. De omgevingsadressendichtheid is met 2240 adressen per vierkante kilometer vrij hoog, maar de buurt oogt niet druk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven. Lees meer over de buurt Dalenbuurt.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je brood bij Dirk om de hoek (600 meter) of bij Albert Heijn of Lidl, beide twee straten verder (683 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool de Tweemaster op 574 meter en Pieter Bas op 763 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 500 meter. Het treinstation ligt op 3,6 kilometer, dus voor de trein pak je de fiets of bus. De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vastiva aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 760.000
Prijs per m²€ 3.689
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtDalenbuurt
WijkOostgaarde Zuid
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Lahndal 17, Capelle Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Dalenbuurt

Inwoners1.895
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Dirk
Amsteldiep 1-19
621m
Albert Heijn
Amsteldiep 45
683m
Lidl
Amsteldiep 27
683m

Scholen

81 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Tweemaster
Basisonderwijs · 399 leerlingen
574m
Pieter Bas
Basisonderwijs · 260 leerlingen
763m
Kindcentrum Ontdekrijk
Basisonderwijs · 126 leerlingen
968m

Veelgestelde vragen

Over Lahndal 17, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Lahndal 17?

De woning aan Lahndal 17 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel B.

Is €760.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €760.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in de Dalenbuurt. Met 206 m² woonoppervlak en een perceel van 261 m² is het echter een royale woning. Energielabel B en bouwjaar 1978 zijn solide. Vergelijk met andere tussenwoningen in Capelle aan den IJssel om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Dalenbuurt om in te wonen?

De Dalenbuurt is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt is veilig met weinig misdrijven. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool de Tweemaster ligt op 574 meter, Pieter Bas op 763 meter en Kindcentrum Ontdekrijk op 968 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs op 1,4 kilometer. Voortgezet onderwijs is op 1,8 kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een korte busrit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is niet zo zuinig als label A, maar wel beter dan gemiddeld voor een woning uit 1978.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Dirk zit op 621 meter, Albert Heijn en Lidl op 683 meter. Ook is er nog een andere Lidl op 794 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.