Tussenwoning te koop: Landmetersveld 608, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornTussenwoningenLandmetersveld 608

Landmetersveld 608

Matenveld, Apeldoorn

€ 369.500
Buurt Matenveld, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 246m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Apeldoorn

Deze tussenwoning aan Landmetersveld 608 in Apeldoorn ademt rust en ruimte. Met 93 m² woonoppervlak en een perceel van 120 m² is het een prettige plek voor wie houdt van een eigen tuin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor een tussenwoningen in Apeldoorn.

De buurt Matenveld

Matenveld is een groene, rustige buurt in Apeldoorn-Zuidoost. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "Goed." Een ander noemt het "Gezellig" en voegt toe: "Het is een edellieden buurt met veel diversiteit. Zeer veel afval maar wel veel groen." De buurt telt ruim 5.600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een typische gezinsbuurt, met veel eengezinswoningen. Meer weten? Bekijk de buurt Matenveld.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool De Marke of PCBO De Ploeg, beide twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is De Heemgaard tien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder volop voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RSH Makelaars & Financieel Adviseurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 3.973
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtMatenveld
WijkZuidoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Landmetersveld 608, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.5
Zara
26-03-2025
Goed

Goed

6.5
Henk
06-02-2025
Gezellig

Het is ene edellieden buurt met veel diversiteit. Zeer veel afval maar wel veel groen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Matenveld

Inwoners5.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Matenveld

Woningvoorraad2.378
Gem. WOZ-waarde€ 307.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Musketiersveld 115
246m
Dekamarkt
Eglantier 668
639m
Albert Heijn
De Eglantier 234
749m

Scholen

69 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Marke
Basisonderwijs · 136 leerlingen
301m
PCBO De Ploeg
Basisonderwijs · 274 leerlingen
301m
De Heemgaard
Voortgezet onderwijs · 1374 leerlingen
314m

Veelgestelde vragen

Over Landmetersveld 608, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Landmetersveld 608?

De woning aan Landmetersveld 608 in Apeldoorn heeft energielabel B.

Is €369.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €369.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€397.342) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €400.000. De gemiddelde prijs per m² in Matenveld is €3.636, terwijl deze woning uitkomt op €3.973 per m². Dat is iets hoger, maar de woning is met 93 m² ook kleiner dan het gemiddelde van 110 m². Alles bij elkaar is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Matenveld om in te wonen?

Matenveld is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 7,5 en noemen het gezellig en divers. Er is veel groen, maar ook afval als aandachtspunt. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar niet extreem hoog of laag. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label C, dus label B is een prima middenweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Marke en PCBO De Ploeg zitten beide op 300 meter. Ook PCBO De Sjofar en PCBO De Terebint zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is De Heemgaard op 314 meter, dus ook goed bereikbaar.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 3,1 km afstand, dus op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1980 met een woonoppervlak van 93 m² en een perceel van 120 m². De woning heeft energielabel B en is geschikt voor wie een eigen tuin wil. Het is een typische eengezinswoning in een rustige buurt.

RSH Makelaars & Financieel Adviseurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.