Tussenwoning te koop: Lorentzstraat 68, Vlaardingen
KopenVlaardingenTussenwoningenLorentzstraat 68

Lorentzstraat 68

Lage Weide, Vlaardingen

€ 360.000
Buurt Lage Weide, VlaardingenBekijk buurt
MCD op 300m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Vlaardingen

Deze tussenwoning aan de Lorentzstraat 68 in Vlaardingen ademt de sfeer van een klassieke jaren '50-woning. Met 78 m² woonoppervlak en een perceel van 101 m² is het een compacte maar complete woning. De woning is gebouwd in 1958 en heeft een energielabel dat nog niet bekend is. Met een vraagprijs van €360.000 is de prijs marktconform voor een woning van dit type en formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Vlaardingen voor een breder beeld.

Buurt Lage Weide

De woning ligt in de buurt Lage Weide, een rustige woonwijk in Vlaardingen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,0. Een bewoner zegt: "De buurt is fijn en voor ons appartementen blok is een groot groen grasveld met een kleine speelplek voor de kinderen." Wel wordt parkeren na half 7 's avonds als lastig ervaren. In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij MCD, dat om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Dirk op twee straten verder ook een optie. Kinderen kunnen naar basisschool De Walvis, die naast de deur ligt, of naar De Schakel, op loopafstand. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Wiel Makelaardij & Taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 4.615
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte101m²
Bouwjaar1958
EnergielabelC
BuurtLage Weide
WijkWestwijk
GemeenteVlaardingen

Locatie

Lorentzstraat 68, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Blonde010
01-02-2026
Fijne buurt maar moeilijk parkeren

De buurt is fijn en voor ons appartementen blok is een groot groen grasveld met een kleine speelplek voor de kinderen. Het is alleen na half 7 ‘s avonds erg lastig om een parkeerplek te vinden vlakbij huis. Mijn vriend komt vaak wat later thuis en moet dan zijn auto buiten de wijk in de straat van autogarage Auto1st van Toorn parkeren. Het is niet fijn als je rond 12 uur ‘s nachts thuis komt en dan nog bijna 10 minuten moet lopen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lage Weide

Inwoners2.800
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lage Weide

Woningvoorraad1.430
Gem. WOZ-waarde€ 216.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

25 binnen 5 km

MCD
Dirk de derdelaan 27
300m
Dirk
Dr. Wiardi Beckmansingel 3
666m
Albert Heijn
Dr. Wiardi Beckmansingel 10
748m

Scholen

59 binnen 5 km

De Walvis
Basisonderwijs · 65 leerlingen
419m
De Schakel
Basisonderwijs · 275 leerlingen
554m
IKC de Wereldwijzer
Basisonderwijs · 277 leerlingen
638m

Veelgestelde vragen

Over Lorentzstraat 68, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Lorentzstraat 68?

De woning aan Lorentzstraat 68 in Vlaardingen heeft energielabel C.

Is €360.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €360.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €301.063 in de buurt, maar is wel marktconform voor een tussenwoning van 78 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.683, wat neerkomt op een waarde van circa €287.000 op basis van oppervlakte. De prijs is aan de hoge kant, maar niet uitzonderlijk.

Hoe is de parkeersituatie in de buurt?

Uit een buurtbeoordeling blijkt dat parkeren na half 7 's avonds lastig kan zijn. Een bewoner geeft aan dat het dan moeilijk is om een plek vlakbij huis te vinden en dat de auto soms verderop geparkeerd moet worden. Overdag is er waarschijnlijk meer ruimte.

Welke scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals De Walvis (419 m), De Schakel (554 m) en IKC de Wereldwijzer (638 m). Voor voortgezet onderwijs is Het College Vos op 758 m een optie. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 1,5 km.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt Lage Weide. De prijzen variëren van €275.000 tot €500.000, met een gemiddelde vraagprijs van €352.375. De mediane prijs is €317.250.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt wordt als fijn ervaren, met een groot grasveld en speelplek voor kinderen. Het is een rustige wijk met veel gezinnen. Wel is parkeren 's avonds een punt van aandacht. De gemiddelde beoordeling is een 7,0.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, MCD zit op 300 m afstand, Dirk op 666 m en Albert Heijn op 748 m. Ook Aldi is op 758 m te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Van der Wiel Makelaardij & Taxaties
wielmak.nl
Bekijk
Van der Wiel Makelaardij & Taxaties