Tussenwoning te koop: Maarten Kruytstraat 6, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkTussenwoningenMaarten Kruytstraat 6

Maarten Kruytstraat 6

Kern Zee, Noordwijk

€ 659.000
Buurt Kern Zee, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
192% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 156m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Tussenwoning in de duinen

Deze tussenwoning aan de Maarten Kruytstraat 6 in Noordwijk (Zh) ademt de sfeer van een kustplaats. Met 155 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1976 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €659.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook fors groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Noordwijk.

Buurt Kern Zee

De woning ligt in de buurt Kern Zee, een levendige wijk vlak bij het strand. De buurt telt 890 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien. De omgevingsadressendichtheid is 1573, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je je brood bij Vomar, die om de hoek zit op 156 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Lidl op 1,4 km ook een optie. Kinderen kunnen naar basisschool De Regenboog op 4,2 km of de Rooms Katholieke Basisschool Andreas op 3,9 km. De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 100 meter en een park op 500 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heemskerk Makelaardij-Hypotheken-Verzekeringen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 659.000
Prijs per m²€ 4.252
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte68m²
Bouwjaar1976
EnergielabelB
BuurtKern Zee
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Maarten Kruytstraat 6, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zee

Inwoners890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Zee

Woningvoorraad538
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
156m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1366m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1379m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3122m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3871m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3906m

Veelgestelde vragen

Over Maarten Kruytstraat 6, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Maarten Kruytstraat 6?

De woning aan Maarten Kruytstraat 6 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel B.

Is €659.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €659.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€567.429) en ver boven de gemiddelde vraagprijs van €387.000. De woning is echter met 155 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 53 m². De prijs per m² is niet direct te berekenen uit de gegevens, maar de woning is aan de hoge kant geprijsd vanwege de royale oppervlakte en de gunstige ligging in Noordwijk.

Hoe is de buurt Kern Zee om in te wonen?

Kern Zee is een levendige buurt met 890 inwoners, veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid van 1573 wijst op een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt heeft voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. Het treinstation ligt op 6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.