Tussenwoning te koop: Maria Van Bourgondiëstraat 3, Oss
Verkocht onder voorbehoud
KopenOssTussenwoningenMaria Van Bourgondiëstraat 3

Maria Van Bourgondiëstraat 3

Hertogenbuurt, Oss

€ 355.000
Buurt Hertogenbuurt, OssBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 394m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een tussenwoning met energielabel A in de Hertogenbuurt

Deze tussenwoning aan de Maria Van Bourgondiëstraat 3 in Oss combineert een energielabel A met een woonoppervlak van 105 m². De woning uit 1963 is gelegen in een rustige straat, waar je de dagelijkse routine makkelijk oppakt. Met een vraagprijs van €355.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning met dit energielabel in deze buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Oss.

De buurt Hertogenbuurt

De Hertogenbuurt is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,54. Een bewoner zegt: "Onze buurt is heel gezellig en behulpzaam als er iets nodig is kun je het gemakkelijk aan je buurt vragen." Een ander noemt de saamhorigheid in het appartement geweldig, maar merkt op dat de omgeving minder fijn is door afval bij ondergrondse containers. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en huishoudens met kinderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Lees meer over de buurt Hertogenbuurt.

Het leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (op 394 meter). Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool Mozaïek vind je twee straten verder (173 meter), en Openbare Basisschool Mettegeupel is ook dichtbij (247 meter). Het park of plantsoen is naast de deur (0,3 km). De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Walboomers & Timmers woning-/bedrijfsmakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 3.381
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte154m²
Bouwjaar1963
EnergielabelA
BuurtHertogenbuurt
WijkKrinkelhoek
GemeenteOss

Locatie

Maria Van Bourgondiëstraat 3, Oss

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
CJ
19-08-2024
Gezellige flat, ongezellige omgeving

De saamhorigheid in het appartement is geweldig en ik kan het met de meeste buren goed vinden, op een enkele zeurpiet na ... Maar de omgeving, de buurt, is minder fijn, drugsdealers en gebruikers, jeugd op Fatbikes, fietsers die op het trottoir fietsen waar je met je hond loopt om uit te laten en een hoop afval en zooi bij de ondergrondse zijn aan de orde van de dag. Maar loop je een klein stukje verder is er een prachtige groene omgeving met een survival tocht voor kinderen, al heb ik nog nooit een kind die zien doen, is het er wel, maar zeker mooi om te wandelen ook en een mooi losloopgebied voor honden, niks te klagen op dat punt. Maar in de straat zelf is het een smerige zooi, met al dat afval bij de ondergrondse, waaronder huisvuil (plastic afval van mensen die te laat waren met buiten zetten en het dan laten staan) maar ook meubels omdat het kringloopbedrijf niet meer alles ophaalt of wel maar tegen betaling wat mensen niet willen of kunnen betalen (voorheen was dat hier gratis) Dat maakt dat de ondergrondse meestal een groot dump terrein wordt, staat er één ding, zet de volgende het er ook maar gewoon bij en zo wordt de stapel groter en groter ...

7.9
Ceylin
30-06-2024
Samen een gezel

Onze buurt is heel gezellig en behulpzaam als er iets nodig is kun je het gemakkelijk aan je buurt vragen

7.5
Ceylin
30-06-2024
Samen in een buurt met z’n alle een club

Mijn ervaring is positief ,omdat iedereen respect en gezellig is met elkaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Hertogenbuurt

Inwoners2.960
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hertogenbuurt

Woningvoorraad1.409
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Vierhoeksingel 7
394m
Ekoplaza
Kruisstraat 22
968m
Jumbo
Wolfskooi 49
1000m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool Mozaïek
Basisonderwijs · 234 leerlingen
173m
Openbare Basisschool Mettegeupel
Basisonderwijs · 123 leerlingen
247m
KC Nicolaas
Basisonderwijs · 411 leerlingen
554m

Veelgestelde vragen

Over Maria Van Bourgondiëstraat 3, Oss

Welk energielabel heeft Maria Van Bourgondiëstraat 3?

De woning aan Maria Van Bourgondiëstraat 3 in Oss heeft energielabel A.

Is €355.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €355.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €375.450 in de buurt. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan lagere energiekosten. Het woonoppervlak is met 105 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 208 m², maar de prijs per m² is met €3.381 relatief gunstig. De woning is marktconform geprijsd.

Hoe is de buurt Hertogenbuurt om in te wonen?

De Hertogenbuurt scoort gemiddeld een 7,54 op basis van drie beoordelingen. Bewoners waarderen de saamhorigheid en behulpzaamheid, maar er zijn ook klachten over afval bij ondergrondse containers en overlast van jongeren. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2610 adressen per km².

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 23 minuten lopen is. Je kunt ook de fiets pakken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Mozaïek ligt op 173 meter, Openbare Basisschool Mettegeupel op 247 meter en KC Nicolaas op 554 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 1 km vind je meerdere supermarkten: Jumbo op 394 meter, Ekoplaza op 968 meter, en nog een Jumbo en Aldi op 1 km. Ook Albert Heijn is op 1,07 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Dit label is gunstig voor de energierekening en het wooncomfort. In de buurt heeft 66,7% van de woningen energielabel A.

Hoe veilig is de Hertogenbuurt?

In de buurt zijn in totaal 164 misdrijven geregistreerd.

Walboomers & Timmers woning-/bedrijfsmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar