Vrijstaande woning te koop: Ussenstraat 53, Oss
KopenOssVrijstaande woningenUssenstraat 53

Ussenstraat 53

Hertogenbuurt, Oss

€ 1.100.000
Buurt Hertogenbuurt, OssBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 322m²
106% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oss

Deze vrijstaande woning aan de Ussenstraat 53 in Oss is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 322 m² en een perceel van 1016 m² biedt het alle ruimte voor een gezin dat van rust en privacy houdt. Het huis is gebouwd in 2003 en heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oss voor vergelijking.

De buurt: Hertogenbuurt

De Hertogenbuurt is een wijk in Oss waar het woningaanbod divers is. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,54. Een bewoner zegt: "Onze buurt is heel gezellig en behulpzaam als er iets nodig is kun je het gemakkelijk aan je buurt vragen." Een ander noemt de omgeving minder prettig vanwege overlast, maar wijst ook op de prachtige groene omgeving vlakbij. De buurt telt relatief veel eengezinswoningen en de inkomens zijn doorsnee. Meer weten? Lees over de buurt Hertogenbuurt.

Het leven in de straat

In de ochtend haal je snel brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Aldi twee straten verder een optie. Kinderen kunnen naar Basisschool De Lockaert, op vijf minuten lopen, of naar Daltonschool De Polderhof, iets verderop. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 3.416
Woonoppervlakte322m²
Perceeloppervlakte1016m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtHertogenbuurt
WijkKrinkelhoek
GemeenteOss

Locatie

Ussenstraat 53, Oss

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
CJ
19-08-2024
Gezellige flat, ongezellige omgeving

De saamhorigheid in het appartement is geweldig en ik kan het met de meeste buren goed vinden, op een enkele zeurpiet na ... Maar de omgeving, de buurt, is minder fijn, drugsdealers en gebruikers, jeugd op Fatbikes, fietsers die op het trottoir fietsen waar je met je hond loopt om uit te laten en een hoop afval en zooi bij de ondergrondse zijn aan de orde van de dag. Maar loop je een klein stukje verder is er een prachtige groene omgeving met een survival tocht voor kinderen, al heb ik nog nooit een kind die zien doen, is het er wel, maar zeker mooi om te wandelen ook en een mooi losloopgebied voor honden, niks te klagen op dat punt. Maar in de straat zelf is het een smerige zooi, met al dat afval bij de ondergrondse, waaronder huisvuil (plastic afval van mensen die te laat waren met buiten zetten en het dan laten staan) maar ook meubels omdat het kringloopbedrijf niet meer alles ophaalt of wel maar tegen betaling wat mensen niet willen of kunnen betalen (voorheen was dat hier gratis) Dat maakt dat de ondergrondse meestal een groot dump terrein wordt, staat er één ding, zet de volgende het er ook maar gewoon bij en zo wordt de stapel groter en groter ...

7.9
Ceylin
30-06-2024
Samen een gezel

Onze buurt is heel gezellig en behulpzaam als er iets nodig is kun je het gemakkelijk aan je buurt vragen

7.5
Ceylin
30-06-2024
Samen in een buurt met z’n alle een club

Mijn ervaring is positief ,omdat iedereen respect en gezellig is met elkaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Hertogenbuurt

Inwoners2.960
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hertogenbuurt

Woningvoorraad1.409
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Vierhoeksingel 7
418m
Jumbo
Wolfskooi 49
612m
Aldi
Wolfskooi 3
612m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool De Lockaert
Basisonderwijs · 230 leerlingen
484m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Baken
Speciaal onderwijs · 127 leerlingen
508m
Basisschool Mozaïek
Basisonderwijs · 234 leerlingen
528m

Veelgestelde vragen

Over Ussenstraat 53, Oss

Welk energielabel heeft Ussenstraat 53?

De woning aan Ussenstraat 53 in Oss heeft energielabel B.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€375.450) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €525.000. Maar deze woning is met 322 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 208 m². De prijs per m² (€3.416) ligt boven het gemiddelde van €2.524, wat deels te verklaren is door het vrije perceel en het bouwjaar 2003. Het is een uniek object in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Oss ligt op 1,9 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden. Het openbaar vervoer in de buurt is redelijk, met bushaltes op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2003 met een woonoppervlak van 322 m² op een perceel van 1016 m². Het energielabel is B. De woning heeft waarschijnlijk een ruime tuin en oprit, gezien het perceel. Het bouwjaar en het energielabel wijzen op een moderne bouw met goede isolatie.

Hoe is de buurt Hertogenbuurt om in te wonen?

De Hertogenbuurt krijgt van bewoners een 7,54. Er wordt zowel positief als negatief gereageerd: sommigen waarderen de gezelligheid en behulpzaamheid, anderen noemen overlast van afval en jeugd. Wel is er een park op loopafstand en zijn voorzieningen als supermarkten en scholen dichtbij. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Lockaert zit op 484 meter, Daltonschool De Polderhof op 623 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs (Het Baken) op 508 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Oss, op 1,5 km afstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Hertogenbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 39 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een gezonde vraag. Voor deze specifieke woning is de looptijd nog niet bekend, maar gezien de hoge prijs kan het langer duren.