Tussenwoning te koop: Mariëndijk 17, Honselersdijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenWestlandTussenwoningenMariëndijk 17

Mariëndijk 17

Buitengebied Honselersdijk, Westland

€ 725.000
Buurt Buitengebied Honselersdijk, HonselersdijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 184m²
184m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Honselersdijk

Deze tussenwoning aan de Mariëndijk 17 ademt de sfeer van het Westlandse buitengebied. Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 307 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor tussenwoningen in Westland.

Buitengebied Honselersdijk

De buurt Buitengebied Honselersdijk is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je de stilte van het platteland ervaart, maar toch dicht bij voorzieningen zit. De buurt telt ruim 2300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt, met relatief weinig misdrijven.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 600 meter. Voor de kinderen is er basisschool De Hoeksteen op loopafstand, twee straten verder. Ook 't Startblok en de Daltonschool zijn vlakbij. De gemeente Westland biedt volop voorzieningen, van restaurants tot een bibliotheek op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Malkenhorst Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 3.940
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte307m²
Bouwjaar1962
EnergielabelD
BuurtBuitengebied Honselersdijk
WijkHonselersdijk
GemeenteWestland

Locatie

Mariëndijk 17, Honselersdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Honselersdijk

Inwoners2.325
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Dijkstraat 102
631m
Jumbo
De Raaphorst 4
1247m
Jumbo
Rijsenburgerweg 28
1750m

Scholen

45 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 186 leerlingen
689m
WSKO BS 't Startblok
Basisonderwijs · 279 leerlingen
865m
Openbare Daltonschool Honselersdijk
Basisonderwijs · 71 leerlingen
893m

Veelgestelde vragen

Over Mariëndijk 17, Honselersdijk

Welk energielabel heeft Mariëndijk 17?

De woning aan Mariëndijk 17 in Honselersdijk heeft energielabel D.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is marktconform voor een tussenwoning van 184 m² met een perceel van 307 m² in het buitengebied van Honselersdijk. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime opzet en ligging maken de prijs reëel.

Hoe is het energielabel D te verbeteren?

Label D betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt denken aan het isoleren van het dak, de muren of de vloer, en het plaatsen van dubbel glas. Ook een zuinige cv-ketel of zonnepanelen kunnen het label verbeteren. Dit verhoogt het wooncomfort en verlaagt de energiekosten.

Wat voor type buurt is Buitengebied Honselersdijk?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en groen. De omgevingsadressendichtheid is laag (637 adressen per km²), wat duidt op een niet-stedelijk gebied. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt is veilig met weinig criminaliteit.