Tussenwoning te koop: Markt 10, Poortvliet
KopenTholenTussenwoningenMarkt 10

Markt 10

Poortvliet, Tholen

€ 289.500
Buurt Poortvliet, PoortvlietBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Markt 10, Poortvliet

Deze tussenwoning uit 1930 staat in het hart van Poortvliet, een dorp waar het nog rustig wonen is. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 180 m² is er flink wat ruimte. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €289.500 is marktconform voor tussenwoningen in Tholen.

Poortvliet

Poortvliet is een dorp met zo'n 1345 inwoners, waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, maar ook ouderen vinden er hun thuis. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen buurtreview om te citeren. Meer over de buurt lees je op de pagina over Poortvliet.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: de dichtstbijzijnde supermarkt, een SPAR, zit op 4,5 km afstand, maar er zijn ook Lidl en Albert Heijn in de buurt. Kinderen kunnen naar Openbare basisschool De Eevliet, die om de hoek zit, of naar Jenaplanschool met de Bijbel, ook op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel iets verder reizen, naar Tholen of Bergen op Zoom. De gemeente Tholen biedt een overzicht van alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mark Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.500
Prijs per m²€ 1.713
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtPoortvliet
WijkPoortvliet
GemeenteTholen

Locatie

Markt 10, Poortvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Poortvliet

Inwoners1.345
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Schoolstraat 2
4567m
Lidl
Markt 23-27
4613m
SPAR
Markt 33-34
4613m

Scholen

14 binnen 5 km

Openbare basisschool De Eevliet
Basisonderwijs · 37 leerlingen
225m
Jenaplanschool met de Bijbel
Basisonderwijs · 98 leerlingen
254m
obs Oosterschelde
Basisonderwijs · 47 leerlingen
2278m

Veelgestelde vragen

Over Markt 10, Poortvliet

Welk energielabel heeft Markt 10?

De woning aan Markt 10 in Poortvliet heeft energielabel C.

Is €289.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.500 voor een tussenwoning uit 1930 met 169 m² woonoppervlak in Poortvliet is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de grootte en het energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid van Poortvliet?

Poortvliet ligt in de gemeente Tholen, op het eiland Tholen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,6 km afstand, in Bergen op Zoom of Roosendaal. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Poortvliet zelf zijn basisvoorzieningen zoals een basisschool en een supermarkt op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is een SPAR op 4,5 km, maar er zijn ook Lidl en Albert Heijn binnen 6 km. Voor medische zorg, zoals een huisartsenpraktijk, moet je naar Tholen of Sint-Maartensdijk, op ongeveer 5 km afstand.