Tussenwoning te koop: Markt 12, Heenvliet

Markt 12

Kern Heenvliet, Nissewaard

€ 895.000
Buurt Kern Heenvliet, HeenvlietBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 394m²
394m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 164m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een historisch huis met karakter

Deze woning aan de Markt in Heenvliet ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1600 geeft het pand een uniek karakter, met flinke ruimte: 394 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij een woning van deze omvang en ouderdom. Vergelijk het met andere tussenwoningen in Nissewaard.

Rustig wonen in Kern Heenvliet

De buurt Kern Heenvliet is een kleine, rustige kern met 515 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen: 145 inwoners zijn 65-plus. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, wat oudere gemeenschap.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Basisschool de Ravelinde is ook vlakbij, op loopafstand. De gemeente Nissewaard biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op een paar minuten lopen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder De Zeeuw Makelaardij en Buitenstate Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 2.272
Woonoppervlakte394m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar1600
EnergielabelG
BuurtKern Heenvliet
WijkHeenvliet
GemeenteNissewaard

Locatie

Markt 12, Heenvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Heenvliet

Inwoners515
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Toldam 5
164m
Lidl
Laan van Nieuw Blankenburg 234
4140m
SPAR express
Hartelweg Zuid 2
4223m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool de Ravelinde
Basisonderwijs · 177 leerlingen
371m
Openbare Basisschool Markenburg
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1247m
Openbare Basisschool De Vliegerdt
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1770m

Veelgestelde vragen

Over Markt 12, Heenvliet

Welk energielabel heeft Markt 12?

De woning aan Markt 12 in Heenvliet heeft energielabel G.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte van 394 m² en het historische bouwjaar 1600. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. De woning is al sinds 1600 in gebruik, wat zeldzaam is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Bij een woning uit 1600 is dat niet verrassend: isolatie en verwarming zijn vaak verouderd. Het is goed om te weten dat je mogelijk moet investeren in verduurzaming.

Hoe is de buurt Kern Heenvliet om in te wonen?

Kern Heenvliet is een kleine, rustige kern met 515 inwoners. Er wonen relatief veel ouderen: 145 zijn 65-plus. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen als een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het treinstation ligt op 20,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.