Tussenwoning te koop: Marthalaan 16, Oldenzaal
KopenOldenzaalTussenwoningenMarthalaan 16

Marthalaan 16

De Graven Es, Oldenzaal

€ 520.000
Buurt De Graven Es, OldenzaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
Aldi op 442m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Marthalaan in Oldenzaal ademt rust en ruimte. Met 149 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 277 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor tussenwoningen in Oldenzaal.

De Graven Es: een groene, gezinsvriendelijke buurt

De Graven Es is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 8,75. Een bewoner zegt: "Vriendelijke mensen" en noemt het "Gezellig". De buurt telt ruim 5200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt De Graven Es heeft een matig stedelijk karakter, met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook de PLUS is twee straten verder. Basisscholen zoals Drieeenheidsschool en Basisschool De Esch zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op tien minuten fietsen. De gemeente Oldenzaal biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden door KockvanBenthem Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KockvanBenthem Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.490
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte277m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtDe Graven Es
WijkDe Graven Es
GemeenteOldenzaal

Locatie

Marthalaan 16, Oldenzaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Tijs
27-05-2024
Gezellig

Vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Graven Es

Inwoners5.255
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Henegouwenlaan 56
442m
Jumbo
Deken Scholtenstraat 38-44
459m
PLUS
Kloosterland 2
517m

Scholen

15 binnen 5 km

Twents Carmel College, School voor Praktijkonderwi
Voortgezet onderwijs · 170 leerlingen
531m
Drieeenheidsschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
735m
Twents Carmel College, locatie De Thij
Voortgezet onderwijs · 741 leerlingen
816m

Veelgestelde vragen

Over Marthalaan 16, Oldenzaal

Welk energielabel heeft Marthalaan 16?

De woning aan Marthalaan 16 in Oldenzaal heeft energielabel B.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een tussenwoning van 149 m² met energielabel B in Oldenzaal. De woning heeft een ruim perceel van 277 m² en is gebouwd in 1990. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs ligt in lijn met wat je mag verwachten voor een woning in deze staat en grootte.

Hoe is de buurt De Graven Es om in te wonen?

De Graven Es is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 8,75 en omschrijven het als 'gezellig' met 'vriendelijke mensen'. De buurt heeft een matig stedelijk karakter en is geschikt voor gezinnen, met voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten: Aldi op 442 meter, Jumbo op 459 meter en PLUS op 517 meter. Ook Albert Heijn is op 767 meter. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder de auto te pakken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Drieeenheidsschool (735 m) en Basisschool De Esch (857 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs zijn er Twents Carmel College locaties op 531 en 816 meter. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Oldenzaal ligt op 3,2 kilometer afstand, ongeveer tien minuten fietsen. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving vermeld, maar de fiets is een goed alternatief voor korte ritten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een redelijk zuinige woning is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is niet de zuinigste klasse, maar wel bovengemiddeld.