Tussenwoning te koop: Matterhornstraat 76, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenMatterhornstraat 76

Matterhornstraat 76

Ezelvense Akkers, Tilburg

€ 419.500
Buurt Ezelvense Akkers, TilburgBekijk buurt
Jumbo op 439m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Tilburgse buurt

Deze tussenwoning aan de Matterhornstraat 76 ademt rust en ruimte. Met 109 vierkante meter woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie houdt van een beetje groen om zich heen. De woning uit 1995 heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €419.500 is marktconform voor tussenwoningen in Tilburg.

De buurt: Ezelvense Akkers

De buurt Ezelvense Akkers is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, wat bijdraagt aan het rustige karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de kinderen is er Kindcentrum De Alm op loopafstand, en het Koning Willem II College is twee straten verder. Ook de Aldi en nog een Jumbo zijn binnen tien minuten lopen te bereiken. De gemeente Tilburg biedt verder volop mogelijkheden voor recreatie en cultuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huiskantoor aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 3.849
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1995
EnergielabelC
BuurtEzelvense Akkers
WijkGroenewoud
GemeenteTilburg

Locatie

Matterhornstraat 76, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Ezelvense Akkers

Inwoners1.050
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Jumbo
Pater van den Elsenplein 35
439m
Aldi
Transvaalplein 45
669m
Jumbo
Broekhovenseweg 74
745m

Scholen

56 binnen 5 km

Koning Willem II College
Voortgezet onderwijs · 1580 leerlingen
201m
Campus 013
Voortgezet onderwijs · 852 leerlingen
426m
Kindcentrum De Alm
Basisonderwijs · 167 leerlingen
446m

Veelgestelde vragen

Over Matterhornstraat 76, Tilburg

Welk energielabel heeft Matterhornstraat 76?

De woning aan Matterhornstraat 76 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €419.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €419.500 is marktconform voor een tussenwoning van 109 m² in Tilburg. De woning heeft energielabel C en een perceel van 132 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de wijk Groenewoud in Tilburg. Het treinstation is op 3,1 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (439 m) en Aldi (669 m). Ook zijn er scholen in de buurt, waaronder Kindcentrum De Alm (basisonderwijs) en Koning Willem II College (voortgezet onderwijs). Een park of plantsoen is op 500 m afstand.

Hoe is de buurt Ezelvense Akkers om in te wonen?

Ezelvense Akkers is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Het aantal misdrijven is laag (50 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. De buurt is goed onderhouden en heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Het is niet zo zuinig als label A, maar ook niet zo duur als label G. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1995.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 132 m² groot, waarvan de woning 109 m² beslaat. De rest is tuin. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar je hebt in ieder geval een buitenruimte om van te genieten.