Tussenwoning te koop: Meerkoet 18, Oud-Beijerland

Meerkoet 18

Oud-Beijerland Zoomwijck, Hoeksche Waard

€ 438.500
Buurt Oud-Beijerland Zoomwijck, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Aldi op 340m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Meerkoet 18 in Oud-Beijerland ademt rust en ruimte. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 154 m² is het een fijn thuis voor wie van een tuin houdt. De woning uit 1983 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €438.500 is marktconform voor tussenwoningen in Hoeksche Waard.

Oud-Beijerland Zoomwijck: een rustige, groene wijk

De buurt Oud-Beijerland Zoomwijck is een rustige wijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met veel gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1435, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (340 m) of de Albert Heijn op tien minuten lopen (964 m). Basisschool De Hoeksteen ligt naast de deur (178 m), en het Hoeksch Lyceum voor voortgezet onderwijs is twee straten verder (463 m). De gemeente Hoeksche Waard biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VMK Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 438.500
Prijs per m²€ 4.299
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte154m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtOud-Beijerland Zoomwijck
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Meerkoet 18, Oud-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Zoomwijck

Inwoners4.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
Zoomwijckplein 7
340m
Albert Heijn
Beijersehof 19
964m
Dirk
Vierwiekenplein 46-48
1332m

Scholen

45 binnen 5 km

De Hoeksteen
Basisonderwijs · 275 leerlingen
178m
Hoeksch Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1295 leerlingen
463m
Openbare Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 178 leerlingen
547m

Veelgestelde vragen

Over Meerkoet 18, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft Meerkoet 18?

De woning aan Meerkoet 18 in Oud-Beijerland heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €438.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €438.500 voor een tussenwoning van 102 m² met energielabel C in Oud-Beijerland Zoomwijck is marktconform. De woning heeft een perceel van 154 m² en een bouwjaar van 1983. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Oud-Beijerland Zoomwijck om in te wonen?

Oud-Beijerland Zoomwijck is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (84%). De buurt telt 4900 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn veel gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. De stedelijkheid is matig, met een omgevingsadressendichtheid van 1435.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Aldi op 340 meter en Albert Heijn op 964 meter. Er zijn ook scholen: basisschool De Hoeksteen op 178 meter en het Hoeksch Lyceum op 463 meter. Een huisartsenpraktijk is op 500 meter afstand, en een park of plantsoen op 300 meter.