Tussenwoning te koop: Meeroever 46, Hillegom
KopenHillegomTussenwoningenMeeroever 46

Meeroever 46

Ringoevers, Hillegom

€ 990.000
Buurt Ringoevers, HillegomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2022 ademt nieuwbouw: strakke lijnen, een flinke woonkamer en een moderne indeling. Met 193 m² woonoppervlak en een perceel van 365 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning ligt in de rustige buurt Ringoevers, waar groen en water de sfeer bepalen. De vraagprijs van €990.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Hillegom voor een prijsvergelijking.

Ringoevers: een groene, jonge buurt

De buurt Ringoevers is een relatief nieuwe wijk met veel eengezinswoningen (72%) en vooral koopwoningen (89%). De bewoners zijn vaak gezinnen met kinderen: bijna 40% van de huishoudens heeft kinderen. De sfeer is rustig en kindvriendelijk, met parkjes en water in de buurt. Er zijn nog geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (17 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 1838, wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt (546 m). Ook de Aldi en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Fontein (396 m) of IKC Vossepark (542 m), beide op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar met 1,8 km is ook dat goed te doen. De gemeente Hillegom biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op 600 m en een restaurant op 700 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heemborgh Makelaars Bennebroek op Funda. De woning is nu te koop.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 990.000
Prijs per m²€ 5.130
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte365m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtRingoevers
WijkHillegom Zuid
GemeenteHillegom

Locatie

Meeroever 46, Hillegom

Buurt statistieken

Gegevens uit Ringoevers

Inwoners1.040
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Jonkheer Mockkade 6
546m
Aldi
Houttuin 8
785m
Dekamarkt
Henri Dunantplein 85
897m

Scholen

48 binnen 5 km

De Fontein
Basisonderwijs · 170 leerlingen
396m
IKC Vossepark
Basisonderwijs · 232 leerlingen
542m
Savioschool
Speciaal onderwijs · 68 leerlingen
758m

Veelgestelde vragen

Over Meeroever 46, Hillegom

Welk energielabel heeft Meeroever 46?

De woning aan Meeroever 46 in Hillegom heeft energielabel A+++.

Is €990.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €990.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Hillegom, maar het gaat om een ruime nieuwbouwwoning van 193 m² met een perceel van 365 m² en energielabel A. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. De prijs weerspiegelt de moderne staat en de gunstige ligging in een rustige, groene wijk.

Hoe is de buurt Ringoevers om in te wonen?

Ringoevers is een jonge, rustige buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De wijk is groen met parkjes en waterpartijen. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar de supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. De misdaadcijfers zijn laag, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat zijn de energiekosten bij energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. De exacte kosten hangen af van je gebruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten en een laag energieverbruik. De woning uit 2022 is goed geïsoleerd en heeft moderne installaties, wat bijdraagt aan een comfortabel binnenklimaat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Fontein (396 m) en IKC Vossepark (542 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hillegom centrum, op 1,8 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 700 m.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, wat goed te fietsen is. Vanaf daar kun je naar omliggende steden reizen.

Wat voor onderhoud vergt een nieuwbouwwoning uit 2022?

Een woning uit 2022 is nieuw en heeft de eerste jaren weinig onderhoud nodig. De installaties, zoals de cv-ketel, zijn modern en hebben een lange levensduur. Het energielabel A geeft aan dat de isolatie en ventilatie op orde zijn. Je kunt dus genieten van een zorgeloze start.