Tussenwoning te koop: Melde 21, Reeuwijk

Melde 21

Reeuwijk-Brug-Oost, Bodegraven-Reeuwijk

€ 519.000
Buurt Reeuwijk-Brug-Oost, ReeuwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Jumbo op 409m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Reeuwijk

Deze tussenwoning aan de Melde 21 in Reeuwijk ademt rust en ruimte. Met 121 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 157 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1985 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €519.000 is marktconform voor tussenwoningen in Bodegraven-Reeuwijk.

De buurt Reeuwijk-Brug-Oost

De woning ligt in de buurt Reeuwijk-Brug-Oost, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (400 meter) of de Coop twee straten verder (700 meter). Basisschool De Regenboog is op loopafstand (500 meter), en ook Basisschool De Venen (600 meter) is dichtbij. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en Dupree Makelaars Reeuwijk op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 4.289
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte157m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC

Locatie

Melde 21, Reeuwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Reeuwijk-Brug-Oost

Inwoners2.285
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Miereakker 18
409m
Coop
van Staverenstraat 12-20
739m
Albert Heijn
Lekkenburg 3
2541m

Scholen

57 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 189 leerlingen
518m
Basisschool De Venen
Basisonderwijs · 572 leerlingen
610m
Ds. N.H. Beversluisschool
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
2090m

Veelgestelde vragen

Over Melde 21, Reeuwijk

Welk energielabel heeft Melde 21?

De woning aan Melde 21 in Reeuwijk heeft energielabel C.

Is €519.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.000 is marktconform voor een tussenwoning van 121 m² in Reeuwijk. De woning heeft energielabel C en een perceel van 157 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Reeuwijk-Brug-Oost?

De buurt is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,6 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (400 m) en Coop (700 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder De Regenboog (500 m) en De Venen (600 m). Een huisartsenpraktijk bevindt zich op 400 meter.

Wat is de sfeer in de buurt?

Reeuwijk-Brug-Oost is een rustige woonwijk met veel groen. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige omgeving.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1985?

Een woning uit 1985 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties.

Zijn er scholen in de buurt voor middelbaar onderwijs?

De dichtstbijzijnde middelbare school ligt op 3,5 km afstand. Basisscholen zijn er wel op loopafstand, zoals De Regenboog (500 m) en De Venen (600 m).

Huispedia
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Reeuwijk-Brug-Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMelde 21, Reeuwijk
Bekijk