Tussenwoning te koop: Miamihof 66, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenMiamihof 66

Miamihof 66

Hoge Veld, Den Haag

€ 539.500
Buurt Hoge Veld, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 213m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge Haagse buurt

Deze tussenwoning uit 2007 aan de Miamihof voelt ruim en licht, met 135 m² woonoppervlak verdeeld over meerdere verdiepingen. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €539.500 is aan de hoge kant, maar wel scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag in de buurt.

Hoge Veld: een gemêleerde, levendige buurt

De buurt Hoge Veld is een jonge wijk met veel gezinnen, bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Bewoners waarderen de mix van culturen en de voorzieningen. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt met vele culturen, nooit slechte buren gehad." Een ander noemt het "een leuk buurtje veel speeltuinen winkels dichtbij". Wel wordt er opgemerkt dat er de laatste tijd vaker incidenten zijn, zoals schietpartijen, wat de veiligheid 's avonds minder maakt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (213 m) of de Lidl twee straten verder (466 m). Ook is er een SPAR express en een Jumbo op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Fontein (992 m) of de WSKO St. Jozefbasisschool. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen, al is het treinstation wel 3,9 km verderop.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hooghlanden makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 539.500
Prijs per m²€ 3.996
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte77m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtHoge Veld
WijkWateringse Veld
GemeenteDen Haag

Locatie

Miamihof 66, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.9
Aro Aziz
15-09-2024
Gezellige buurt met vele culturen

Ik woon hier al ruim 8 jaar en heb vrijwel geen slechte ervaringen, nooit slechte buren gehad en altijd met plezier hier gewoond. Enige opmerking is dat de laatste jaren er vaker incidenten opduiken, waarbij geweren zijn gebruikt. Dit zorgt ervoor dat het vooral savonds minder veilig is. Groot pluspunt is de variatie in culturen, waarbij niemand wordt gediscrimineerd. Kinderen zijn naar de basisschool geweest genaamd Fontein waar ze veel plezier hebben gehad, ook heb je in de winkelcentrum veel keuze, niet alleen 2 supermarkten, maar ook een kapper, een drogisterij, een bakkerij en een speelgoedwinkel. Al met al een topbuurt.

9.3
Queenie
27-08-2024
Goed

Woon er al 17 jaar vind het een leuk buurtje veel speeltuinen winkels dichtbij best gezellig

7.4
E
21-10-2023
Hoge Veld

Afgelopen tijd ongewone gebeurtenissen (schietpartijen). Verder is het met het OV redelijk onbereikbaar doordat er niet veel verschillende opties zijn.

8.3
Emre Boga
13-10-2023
Prima

Ik mag de meeste mensen hier en alles is dichtbij wat erg fijn is, maar toch gebeuren er wat apartere dingen bij hoge en lage veld en door dit voel ik me onveilig. Het gaat over de moord bij hoge veld en de schietpartij bij lage veld. Behalve deze 2 ervaringen is alles prima!

7.0
Femke
08-08-2023
Escamp Hoge Veld

Weinig speel mgelijkheden voor de kinderen.Goede faciliteiten met winkels in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoge Veld

Inwoners9.300
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoge Veld

Woningvoorraad3.163
Gem. WOZ-waarde€ 479.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

54 binnen 5 km

Albert Heijn
Laan van Wateringse Veld 688
213m
SPAR express
Oosteinde 70 B
429m
Lidl
Laan van Wateringseveld 484
466m

Scholen

23 binnen 5 km

WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
992m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1177m
OBS De Kyckert
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1330m

Veelgestelde vragen

Over Miamihof 66, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Miamihof 66?

De woning aan Miamihof 66 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €539.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €539.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€920.800) en ook onder de mediaan (€789.500). De woning is met 135 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 200 m², maar heeft een gunstig energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €4.000, terwijl het buurtgemiddelde €4.808 per m² is. Daarmee lijkt de prijs marktconform tot scherp.

Hoe veilig is de buurt Hoge Veld?

Uit bewonersreviews blijkt dat de buurt overwegend als gezellig wordt ervaren, maar dat er de laatste jaren vaker incidenten met wapens voorkomen, vooral 's avonds. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 278, maar zonder context is dat lastig te duiden. Overdag voelt de buurt veilig, met veel speeltuinen en winkels dichtbij.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,9 km afstand, wat betekent dat je er ongeveer tien minuten met de fiets of een kwartier met de bus over doet. Een bewoner merkt op dat de buurt met het OV redelijk onbereikbaar is door beperkte opties. Voor dagelijkse ritten ben je vooral aangewezen op de fiets of auto.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn (213 m), Lidl (466 m) en Jumbo (875 m). Ook zijn er diverse basisscholen, zoals De Fontein en WSKO St. Jozefbasisschool, beide op ongeveer 1 km. Een park of plantsoen vind je op 300 m afstand. Bewoners waarderen de aanwezigheid van winkels, een kapper, bakker en speelgoedwinkel in het winkelcentrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 83,3% van de koopwoningen label A en 16,7% label A+. Je kunt dus lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.