Tussenwoning te koop: Minderbroedersstraat 7, Roermond
KopenRoermondTussenwoningenMinderbroedersstraat 7

Minderbroedersstraat 7

Binnenstad, Roermond

€ 495.000
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
53% groter dan gemiddeld in de buurt
Ekoplaza op 198m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal huis in de Binnenstad

Deze tussenwoning uit 1860 ademt geschiedenis. Met 250 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt. De woning ligt in de Binnenstad van Roermond, waar je de historische sfeer direct proeft. De vraagprijs van €495.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Roermond.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en een flink aandeel 25-45-jarigen. De buurt Binnenstad heeft een hoge stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Ekoplaza, om de hoek op 200 meter, of bij Jumbo op 279 meter. Voor de kinderen is Basisschool De Steenen Brug twee straten verder (262 meter). Ook Openbare Basisschool aan de Roer is op loopafstand (785 meter). De gemeente Roermond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jack Frenken makelaars en adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 1.980
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1860
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Minderbroedersstraat 7, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
198m
Jumbo
Roersingelpassage 5
279m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
756m

Scholen

32 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
262m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
785m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1068m

Veelgestelde vragen

Over Minderbroedersstraat 7, Roermond

Is de prijs van €495.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 15% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€431.153). De woning is met 250 m² wel 53% groter dan het buurtgemiddelde van 163 m². Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en afwerking. Vergelijkbare grote woningen in de Binnenstad zijn schaars.

Hoe oud is deze woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1860, wat betekent dat het een monumentaal pand is. In de buurt is 49% van de woningen van voor 1945. Oudere huizen kunnen aandacht vragen op het gebied van fundering, dak en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar bij een bouwjaar van 1860 is het verstandig om de isolatie te controleren.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de Binnenstad?