Tussenwoning te koop: Mr. Bardeslaan 3, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmstelveenTussenwoningenMr. Bardeslaan 3

Mr. Bardeslaan 3

Kruiskerkbuurt, Amstelveen

€ 1.380.000
Buurt Kruiskerkbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan de Mr. Bardeslaan 3 in Amstelveen ademt karakter en ruimte. Met 180 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele, duurzame woning in een gewilde buurt. De vraagprijs van €1.380.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en ligging. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Amstelveen.

De buurt: Kruiskerkbuurt

De Kruiskerkbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De buurt is leuk met veel kinderen en er is veel mooie natuur bij de kruiskerk en ook een leuke speeltuin." De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel in eengezinswoningen woont. Meer weten? Bekijk de buurt Kruiskerkbuurt.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (op 5 minuten lopen) of bij de Lidl twee straten verder. Voor de kinderen is er de Brede School Rembrandt op loopafstand, en ook de Roelof Venema School en Montessori Kindcentrum Mio Mondo zijn dichtbij. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder La Maison Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.380.000
Prijs per m²€ 7.667
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1938
EnergielabelA
BuurtKruiskerkbuurt
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Mr. Bardeslaan 3, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
A.G
29-09-2024
Leuke buurt met veel natuur

De buurt is leuk met veel kinderen en er is veel mooie natuur bij de kruiskerk en ook een leuke speeltuin

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruiskerkbuurt

Inwoners2.355
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

54 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtweg 617-635
521m
Lidl
Amsterdamseweg 188
725m
Albert Heijn
Rembrandthof 49
820m

Scholen

85 binnen 5 km

Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
480m
Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
710m
Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
761m

Veelgestelde vragen

Over Mr. Bardeslaan 3, Amstelveen

Welk energielabel heeft Mr. Bardeslaan 3?

De woning aan Mr. Bardeslaan 3 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is €1.380.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.380.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Amstelveen, maar de woning is met 180 m² en energielabel A wel bijzonder. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. De prijs weerspiegelt de goede staat en de gewilde locatie in de Kruiskerkbuurt.

Hoe is de buurt Kruiskerkbuurt om in te wonen?

De Kruiskerkbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Er is veel natuur, waaronder een park op 100 meter afstand, en een speeltuin. Bewoners waarderen de buurt met een 8,75. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.