Vrijstaande woning te koop: Heemraadschapslaan 94, Amstelveen
KopenAmstelveenVrijstaande woningenHeemraadschapslaan 94

Heemraadschapslaan 94

Kruiskerkbuurt, Amstelveen

€ 1.485.000
Buurt Kruiskerkbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Amstelveen

Deze vrijstaande woning uit 1951 ademt de ruimte en rust van een groene, ruime opzet. Met 181 m² woonoppervlak en een perceel van 454 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €1.485.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaande woning in Amstelveen is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Amstelveen.

De buurt Kruiskerkbuurt

De buurt Kruiskerkbuurt is een groene, kindvriendelijke wijk. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De buurt is leuk met veel kinderen en er is veel mooie natuur bij de kruiskerk en ook een leuke speeltuin." De buurt telt 2.355 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Brede School Rembrandt, die op een steenworp afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn om de hoek, en ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Admiraal ERA Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.485.000
Prijs per m²€ 8.204
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte454m²
Bouwjaar1951
EnergielabelE
BuurtKruiskerkbuurt
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Heemraadschapslaan 94, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
A.G
29-09-2024
Leuke buurt met veel natuur

De buurt is leuk met veel kinderen en er is veel mooie natuur bij de kruiskerk en ook een leuke speeltuin

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruiskerkbuurt

Inwoners2.355
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Albert Heijn
Rembrandthof 49
480m
Jumbo
Rembrandtweg 617-635
784m
Albert Heijn
Amsterdamseweg 73
912m

Scholen

78 binnen 5 km

Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
147m
Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
537m
Openbare Basisschool Piet Hein
Basisonderwijs · 639 leerlingen
797m

Veelgestelde vragen

Over Heemraadschapslaan 94, Amstelveen

Welk energielabel heeft Heemraadschapslaan 94?

De woning aan Heemraadschapslaan 94 in Amstelveen heeft energielabel E.

Is €1.485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.485.000 is aan de hoge kant, maar voor een vrijstaande woning van 181 m² met een perceel van 454 m² in Amstelveen is dat niet ongebruikelijk. De woning heeft energielabel E, wat invloed heeft op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Kruiskerkbuurt om in te wonen?

De Kruiskerkbuurt wordt omschreven als een leuke, groene buurt met veel kinderen en natuur. Er is een speeltuin en de sfeer is kindvriendelijk. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt door het groen toch rustig aan.