Tussenwoning te koop: Musstraat 22, Vlaardingen
KopenVlaardingenTussenwoningenMusstraat 22

Musstraat 22

Vogelbuurt Zuid, Vlaardingen

€ 639.500
Buurt Vogelbuurt Zuid, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Lidl op 124m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een stille hoek van Vlaardingen

Deze tussenwoning uit 2018 staat in een rustige straat, op loopafstand van groen. Met 148 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €639.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Vlaardingen voor vergelijkbaar aanbod.

Vogelbuurt Zuid: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Vogelbuurt Zuid, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt is rustig, met een park op twee straten verder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee wijk is met veel jonge gezinnen.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die naast de deur zit. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Scholen zijn er genoeg: IKC Samen Wijs en 't Palet Holy zitten om de hoek, en het voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 639.500
Prijs per m²€ 4.321
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte121m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtVogelbuurt Zuid
WijkHoly Zuid
GemeenteVlaardingen

Locatie

Musstraat 22, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelbuurt Zuid

Inwoners3.175
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Lidl
Reigerlaan 42-50
124m
Jumbo
De Loper 2
546m
Albert Heijn
de Loper 85
708m

Scholen

64 binnen 5 km

SBO Kameleon
Speciaal onderwijs · 151 leerlingen
187m
IKC Samen Wijs
Basisonderwijs · 220 leerlingen
187m
't Palet Holy
Basisonderwijs · 348 leerlingen
222m

Veelgestelde vragen

Over Musstraat 22, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Musstraat 22?

De woning aan Musstraat 22 in Vlaardingen heeft energielabel A.

Is €639.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €639.500 is aan de hoge kant voor een tussenwoning van 148 m² in Vlaardingen. De woning is echter uit 2018, heeft energielabel A en een perceel van 121 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat voor buurt is Vogelbuurt Zuid?

Vogelbuurt Zuid is een rustige wijk in Vlaardingen met veel groen. Er wonen veel gezinnen en de buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar toch voelt het rustig aan.