Tussenwoning te koop: Nassaustraat 18, Ijzendijke
Verkocht onder voorbehoud
KopenSluisTussenwoningenNassaustraat 18

Nassaustraat 18

IJzendijke, Sluis

€ 595.000
Buurt IJzendijke, IjzendijkeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 336m²
336m² woonoppervlakte
PLUS op 279m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het rustige IJzendijke

Deze tussenwoning aan de Nassaustraat 18 is een flink huis met 336 m² woonoppervlak, gebouwd in 1960. Het perceel is 253 m², dus er is ruimte rondom. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. Met een vraagprijs van €595.000 is dit een forse prijs voor een tussenwoning in deze regio. Ter vergelijking: bekijk ook andere tussenwoningen in Sluis om te zien hoe dit aanbod zich verhoudt.

IJzendijke: een dorp met voorzieningen om de hoek

IJzendijke is een dorp in de gemeente Sluis, met zo'n 1870 inwoners. Het is een rustige plek, waar veel ouderen wonen: ruim een kwart van de inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn ook gezinnen, maar de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens. De buurt is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), met een lage omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners het wonen hier ervaren.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die op twee straten verder ligt (279 meter). Ook de basisschool Molenbolwerk is om de hoek (175 meter). Een andere basisschool, De Schuttershoek, vind je op 377 meter. Voor de middelbare school moeten kinderen wel verder reizen: de dichtstbijzijnde is op 11,1 km. Een park of plantsoen is op loopafstand (0,2 km), en ook de huisartsenpraktijk en het restaurant zijn dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ZwinRegio Vastgoedmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 1.771
Woonoppervlakte336m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtIJzendijke
WijkIJzendijke
GemeenteSluis

Locatie

Nassaustraat 18, Ijzendijke

Buurt statistieken

Gegevens uit IJzendijke

Inwoners1.870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Oranjestraat 19
279m
SPAR
Dorpsstraat 2
5590m
Jumbo
Langestraat 1
8775m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool Molenbolwerk
Basisonderwijs · 111 leerlingen
175m
Openbare Basisschool de Schuttershoek
Basisonderwijs · 56 leerlingen
377m

Veelgestelde vragen

Over Nassaustraat 18, Ijzendijke

Welk energielabel heeft Nassaustraat 18?

De woning aan Nassaustraat 18 in Ijzendijke heeft energielabel D.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in IJzendijke. De woning heeft 336 m² woonoppervlak, wat veel is, maar het energielabel D betekent dat er onderhoudskosten kunnen komen voor isolatie. Vergelijk met andere tussenwoningen in de gemeente Sluis om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is het energielabel D te verbeteren?

Energielabel D is gemiddeld. Je kunt het verbeteren door bijvoorbeeld dubbel glas, dakisolatie of een zuinigere cv-ketel. De exacte kosten hangen af van de huidige staat. Het is niet bekend of de woning al dubbel glas of spouwmuurisolatie heeft.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Basisschool Molenbolwerk op 175 meter en Openbare Basisschool de Schuttershoek op 377 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is 11,1 km verderop.

Hoe is het openbaar vervoer in IJzendijke?

Het treinstation is 39,2 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1960?

Een woning uit 1960 kan verouderde installaties hebben, zoals leidingen en elektra. Ook de isolatie is vaak minder goed. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.

Is de buurt veilig?

In de CBS-data over IJzendijke staan 18 misdrijven geregistreerd. Dat is laag, maar het zegt niets over de directe straat. Over het algemeen staat het dorp bekend als rustig.

ZwinRegio Vastgoedmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
ZwinRegio Vastgoedmakelaars
zwinregio.com
Bekijk
ZwinRegio Vastgoedmakelaars
funda.nl
Bekijk
ZwinRegio Makelaardij