Tussenwoning te koop: Niers 17, Tilburg

Niers 17

De Blaak Zuid-Oost, Tilburg

€ 640.000
Buurt De Blaak Zuid-Oost, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Jumbo op 202m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Niers in Tilburg ademt rust en ruimte. Met 140 m² woonoppervlak en een perceel van 274 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1980 is degelijk gebouwd en ligt in de wijk De Blaak, een groene en kindvriendelijke omgeving. De prijs van €640.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Tilburg.

De Blaak Zuid-Oost: een rustige, groene buurt

De buurt De Blaak Zuid-Oost is een rustige woonwijk met veel groen en een dorps karakter. Het is een populaire buurt onder gezinnen en ouderen. De buurt De Blaak Zuid-Oost heeft een laag criminaliteitscijfer en een sterke sociale cohesie. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 1090 inwoners, waarvan een groot deel 65-plusser is. Het is een veilige en prettige plek om te wonen.

Het dagelijks leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op twee straten verder ligt. Ook is er een SPAR express in de buurt. Voor kinderen zijn er twee basisscholen om de hoek: Openbare Basisschool De Blaak en Basisschool De Borne, beide op loopafstand. De gemeente Tilburg biedt daarnaast volop voorzieningen, zoals parken en restaurants, die op loopafstand liggen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lupker Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 640.000
Prijs per m²€ 4.571
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte274m²
Bouwjaar1980
BuurtDe Blaak Zuid-Oost
WijkDe Blaak
GemeenteTilburg

Locatie

Niers 17, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit De Blaak Zuid-Oost

Inwoners1.090
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Amer 13
202m
Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
890m
SPAR express
Ringbaan West 365
1048m

Scholen

62 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Blaak
Basisonderwijs · 304 leerlingen
187m
Basisschool De Borne
Basisonderwijs · 504 leerlingen
241m
Kindcentrum Christoffel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
1183m

Veelgestelde vragen

Over Niers 17, Tilburg

Is €640.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €640.000 is marktconform voor een tussenwoning van 140 m² met een perceel van 274 m² in De Blaak Zuid-Oost. De woning is ruim en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen verkocht. Het is een eerlijke prijs voor wat je krijgt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 3 kilometer afstand, dus op fietsafstand. De auto is handig voor grotere afstanden. De buurt is autoluw en er is voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Blaak (187 meter) en Basisschool De Borne (241 meter). Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Tilburg, op 2 kilometer afstand.

Wat voor buren heb ik in deze buurt?

De buurt De Blaak Zuid-Oost heeft een gemengde bevolking. Er wonen veel gezinnen met kinderen (155 huishoudens) en ouderen (325 inwoners van 65+). De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3. Het is een rustige, sociale buurt waar mensen elkaar kennen.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt is veilig. In het afgelopen jaar zijn er 44 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige woonwijk waar je je veilig voelt.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, er is een park of plantsoen op 300 meter afstand. De buurt is groen en heeft veel bomen en speelplekken. Het is een fijne omgeving om te wandelen of te fietsen.

Lupker Makelaardij