Tussenwoning te koop: Odiliaplein 3, Sweikhuizen
Verkocht onder voorbehoud
KopenBeekdaelenTussenwoningenOdiliaplein 3

Odiliaplein 3

Sweikhuizen, Beekdaelen

€ 245.000
Buurt Sweikhuizen, SweikhuizenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sweikhuizen

Deze tussenwoning aan het Odiliaplein in Sweikhuizen ademt de sfeer van een dorp waar je elkaar nog kent. Met 86 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 121 vierkante meter is het een fijne basis voor wie houdt van eenvoud en overzicht. De woning uit 1967 heeft energielabel C, wat betekent dat de basis goed is maar er ruimte is voor verbetering. De vraagprijs van 245.000 euro is marktconform voor een tussenwoningen in Beekdaelen.

De buurt Sweikhuizen

Sweikhuizen is een kleine, rustige kern in de gemeente Beekdaelen. Met 600 inwoners is het een hechte gemeenschap waar veel 45-plussers wonen. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Het is een plek waar je de rust vindt, maar waar ook voorzieningen op loopafstand zijn. Bekijk de buurt Sweikhuizen voor meer informatie.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Aldi op 1,3 kilometer of de PLUS op 1,5 kilometer. Voor de kinderen is Basisschool Reuzepas op 1,4 kilometer een optie, of Basisschool De Kluis op 1,5 kilometer. Het treinstation ligt op 2,4 kilometer. De gemeente Beekdaelen biedt een mooie mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Linders Adviesbureau op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 2.849
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte121m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtSweikhuizen
WijkWijk 05
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Odiliaplein 3, Sweikhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweikhuizen

Inwoners600
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Aldi
Jos Klijnenlaan 38 - 42
1322m
PLUS
Zuidhof 11
1524m
SPAR express
Jos Klijnenlaan 158 A
1620m

Scholen

22 binnen 5 km

Basisschool Reuzepas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1350m
Basisschool De Kluis
Basisonderwijs · 338 leerlingen
1449m
Rooms Katholieke Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 318 leerlingen
1670m

Veelgestelde vragen

Over Odiliaplein 3, Sweikhuizen

Welk energielabel heeft Odiliaplein 3?

De woning aan Odiliaplein 3 in Sweikhuizen heeft energielabel C.

Is 245.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 245.000 euro voor een tussenwoning van 86 m² in Sweikhuizen is marktconform. De woning heeft energielabel C en een perceel van 121 m². In de buurt zijn de meeste woningen koopwoningen, wat duidt op een stabiele markt. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat deze prijs redelijk is.

Hoe is de bereikbaarheid van Sweikhuizen?

Sweikhuizen is een dorp in de gemeente Beekdaelen. Het treinstation ligt op 2,4 kilometer afstand, geschikt voor reizen naar omliggende steden. De omgevingsadressendichtheid is laag (282), wat past bij een landelijke omgeving. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op 1,3 tot 2 kilometer afstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1967?

Een woning uit 1967 met energielabel C heeft waarschijnlijk al enige isolatie, maar kan baat hebben bij verdere verduurzaming, zoals dubbel glas of betere dakisolatie. De woning is niet monumentaal, dus aanpassingen zijn relatief eenvoudig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Reuzepas (1,4 km) en Basisschool De Kluis (1,4 km) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,4 km. Er zijn ook kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt Sweikhuizen?

Sweikhuizen is een rustige buurt met een laag aantal misdrijven (13 in totaal). De meeste inwoners zijn 45-plussers, wat bijdraagt aan een stabiele en veilige leefomgeving. Het is een dorp waar mensen elkaar kennen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Sweikhuizen?

Sweikhuizen is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5). De omgevingsadressendichtheid is 282, wat betekent dat er weinig bebouwing is. Dit past bij een landelijke, rustige woonomgeving met veel groen en ruimte.