Tussenwoning te koop: Oude Bos 28, Veendam
KopenVeendamTussenwoningenOude Bos 28

Oude Bos 28

Veendam en omgeving station, Veendam

€ 239.500
Buurt Veendam en omgeving station, VeendamBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Veendam

Deze tussenwoning aan de Oude Bos 28 in Veendam ademt de sfeer van de jaren zestig. Met 100 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 189 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. Met een vraagprijs van €239.500 is dit aanbod marktconform voor een tussenwoning in Veendam.

De buurt: Veendam en omgeving station

De woning ligt in de buurt Veendam en omgeving station, een wijk met een mix van inwoners. Van de 1.880 bewoners is een kwart 65 jaar of ouder, en wonen er relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid; voorzieningen zijn op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een rustige, gemêleerde wijk. Meer over de buurt Veendam en omgeving station.

Het dagelijks leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je snel je boodschappen bij Poiesz (om de hoek) of Lidl (twee straten verder). Voor de kinderen is IKC Mgr. Bekkers op loopafstand, en de Winkler Prins school voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. Het station van Veendam ligt op tien minuten lopen. De gemeente Veendam biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ommeland Makelaardij en Assurantiën op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 2.395
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte189m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtVeendam en omgeving station
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Oude Bos 28, Veendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam en omgeving station

Inwoners1.880
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Poiesz
J.G. Pinksterstraat 10
607m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
651m
Aldi
Beneden Oosterdiep 165
1174m

Scholen

20 binnen 5 km

Margaretha Hardenbergschool (VSO)
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
550m
IKC Mgr. Bekkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
671m
Gespecialiseerd KC Westerwinde
Speciaal onderwijs · 139 leerlingen
698m

Veelgestelde vragen

Over Oude Bos 28, Veendam

Welk energielabel heeft Oude Bos 28?

De woning aan Oude Bos 28 in Veendam heeft energielabel C.

Is €239.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een tussenwoning van 100 m² met energielabel C in Veendam. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Veendam ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Groningen en andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC Mgr. Bekkers (basisonderwijs) ligt op 671 meter, en de Winkler Prins school voor voortgezet onderwijs op 825 meter.

Wat is de staat van het energielabel?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1962.