Tussenwoning te koop: Oude Haven 5, Schoonhoven

Oude Haven 5

Schoonhoven-Oude Stad, Krimpenerwaard

€ 739.000
Buurt Schoonhoven-Oude Stad, SchoonhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
SPAR op 83m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een historische tussenwoning aan de Oude Haven

Deze tussenwoning uit 1600 ademt geschiedenis, maar is met energielabel A++ verrassend modern. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 49 m² biedt het een unieke combinatie van karakter en duurzaamheid. De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Krimpenerwaard.

De buurt: Schoonhoven-Oude Stad

De buurt Schoonhoven-Oude Stad is een historische wijk met veel karakter. Een bewoner zegt: "Heerlijk om hier te wonen. Alles wat je nodig hebt is in de buurt, de huizen en omgeving zijn prachtig." Het enige nadeel dat genoemd wordt, is dat het bijna onmogelijk is om een woning te vinden. De buurt telt 3705 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die naast de deur zit op 83 meter. Ook de Albert Heijn en PLUS zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar obs Koningin Emma, twee straten verder, of naar de Rooms Katholieke basisschool de Krullevaar, ook op loopafstand. De gemeente Krimpenerwaard biedt een rustige, groene omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Willdoo Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 4.830
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte49m²
Bouwjaar1600
EnergielabelA++
BuurtSchoonhoven-Oude Stad
WijkSchoonhoven
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Oude Haven 5, Schoonhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Rori van Dijk
20-04-2025
Oud maar goud

Heerlijk om hier te wonen. Alles wat je nodig hebt is in de buurt, de huizen en omgeving zijn prachtig. Het enige min punt is dat het bijna onmogelijk is om een woning te vinden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonhoven-Oude Stad

Inwoners3.705
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schoonhoven-Oude Stad

Woningvoorraad1.871
Gem. WOZ-waarde€ 345.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen38%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Doelenplein 10
83m
Albert Heijn
Cellebroedersstraat 1
425m
PLUS
Adam van Vianenstraat 100
656m

Scholen

16 binnen 5 km

obs Koningin Emma
Basisonderwijs · 396 leerlingen
123m
Rooms Katholieke basisschool de Krullevaar
Basisonderwijs · 105 leerlingen
151m
Schoonhovens College, locatie Albert Plesmanstraat
Voortgezet onderwijs · 622 leerlingen
703m

Veelgestelde vragen

Over Oude Haven 5, Schoonhoven

Welk energielabel heeft Oude Haven 5?

De woning aan Oude Haven 5 in Schoonhoven heeft energielabel A++.

Is de prijs van €739.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 29% boven de gemiddelde vraagprijs van €570.895 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs van woningen in Schoonhoven-Oude Stad was €604.212, met een gemiddelde looptijd van 77 dagen. Deze woning is met 153 m² groter dan het gemiddelde (179 m²), maar het perceel is klein. De prijs is aan de hoge kant, mede door het unieke bouwjaar en energielabel.