Tussenwoning te koop: Parklaan 105, Waddinxveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenWaddinxveenTussenwoningenParklaan 105

Parklaan 105

Triangel, Waddinxveen

€ 699.000
Buurt Triangel, WaddinxveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge wijk

Deze tussenwoning uit 2021 staat in de groene, snelgroeiende wijk Triangel in Waddinxveen. Met 162 m² woonoppervlak is hij een stuk ruimer dan veel andere woningen in de buurt. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde prijs in de buurt, maar past bij het formaat en de moderne afwerking. Bekijk ook de tussenwoningen in Waddinxveen voor een breder beeld.

Triangel: een gezellige, groene buurt

De buurt Triangel is ruim opgezet en heeft veel groen. Het is een jonge wijk: alle woningen zijn na 2010 gebouwd. Twee bewoners geven de buurt een 8,13. Een van hen zegt: "Gezellige sfeer" en noemt het "fijne mensen". Een ander zegt: "Een gezellige, snel groeiende wijk in Waddinxveen. De Triangel is ruim opgezet en heeft veel groen." Wel is er rond schooltijd veel verkeer in de wijk. De buurt telt veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Aldi, beide op ruim een kwartier lopen. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, waaronder Christelijke basisschool TOV (vijf minuten lopen) en Basisschool Dick Bruna (ook op loopafstand). Voor voortgezet onderwijs is Coenecoop College op een kwartier fietsen. Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Waddinxveen biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dupree Makelaars Waddinxveen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 4.315
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA
BuurtTriangel
WijkWijk 02
GemeenteWaddinxveen

Locatie

Parklaan 105, Waddinxveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Floris
09-06-2024
Gezellige sfeer

fijne mensen

7.6
Sandra
08-07-2023
Gezellig, groen

Een gezellige, snel groeiende wijk in Waddinxveen. De Triangel is ruim opgezet en heeft veel groen. Doordat het snel groeiend is nog veel bouwverkeer en helaas is bij de aanleg van de wijk onvoldoende rekening gehouden met de bereikbaarheid van de school, waardoor het filerijden is in de wijk rond schooltijd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Triangel

Inwoners6.355
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Triangel

Woningvoorraad1.787
Gem. WOZ-waarde€ 500.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

25 binnen 5 km

PLUS
Zuidplaslaan 184-186
1562m
Aldi
Zuidplashof 2
1562m
Jumbo
Promenade 89
1655m

Scholen

54 binnen 5 km

Christelijke basisschool TOV
Basisonderwijs · 352 leerlingen
482m
Basisschool Dick Bruna
Basisonderwijs · 640 leerlingen
519m
Kindcentrum de KAS
Basisonderwijs · 372 leerlingen
1493m

Veelgestelde vragen

Over Parklaan 105, Waddinxveen

Welk energielabel heeft Parklaan 105?

De woning aan Parklaan 105 in Waddinxveen heeft energielabel A.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€649.827) en ook boven de mediaan (€619.000). De woning is echter met 162 m² flink groter dan het buurtgemiddelde van 130 m², en heeft een modern energielabel A. De prijs per m² (€4.315) is lager dan het buurtgemiddelde van €5.265, dus voor de ruimte betaal je relatief weinig.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 0,8 km, ongeveer tien minuten lopen. De woning is goed bereikbaar met de auto, al wordt in buurtreviews genoemd dat het rond schooltijd druk kan zijn in de wijk.

Wat voor buren en sfeer kan ik verwachten in Triangel?

Triangel is een jonge, snelgroeiende wijk met veel gezinnen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,9 personen. Bewoners geven de buurt een 8,13 en noemen het "gezellig" en "groen". Wel is er nog bouwverkeer en kan het rond schooltijd druk zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Christelijke basisschool TOV (482 m) en Basisschool Dick Bruna (519 m). Voor voortgezet onderwijs is Coenecoop College op 1,5 km afstand.

Hoeveel onderhoud vergt een woning uit 2021?

De woning is relatief nieuw, dus groot onderhoud aan dak, installaties of kozijnen is nog niet aan de orde. Het energielabel A duidt op goede isolatie en een zuinige installatie. Houd wel rekening met regulier onderhoud zoals schilderwerk en tuinonderhoud.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Triangel stonden verkochte woningen gemiddeld 61 dagen te koop. Dat is een indicatie van de markt, maar de verkooptijd van deze specifieke woning hangt af van de prijs en de staat.

Dupree Makelaars Waddinxveen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.