Tussenwoning te koop: Paulinastraat 8, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagTussenwoningenPaulinastraat 8

Paulinastraat 8

Bezuidenhout-Midden, Den Haag

€ 800.000
Buurt Bezuidenhout-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Haagse buurt

Deze tussenwoning aan de Paulinastraat ademt de sfeer van een klassieke jaren '50-woning met een flinke oppervlakte van 143 m². Met energielabel C is het een woning die je naar eigen inzicht kunt verduurzamen. De vraagprijs van €800.000 ligt aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €544.677. Bekijk ook andere tussenwoningen in Den Haag voor een breder beeld.

Bezuidenhout-Midden: rustig en groen

De buurt Bezuidenhout-Midden staat bekend als een kalme en veilige woonomgeving. Een bewoner zegt: "Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij." Een ander noemt het een "rijke buurt" met een "kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,88. De buurt Bezuidenhout-Midden telt veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 144 meter, of naar een tweede Albert Heijn op 227 meter. Ook Hoogvliet en Ekoplaza zitten op loopafstand. Basisschool De Parachute is op vijftien minuten lopen, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Corbulo Tech & Design College of het Sint-Maartenscollege, beide op ongeveer twintig minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt daarnaast ruime park- en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Paaschen Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 5.594
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtBezuidenhout-Midden
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Paulinastraat 8, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
W
10-02-2025
Fijne rustige woonbuurt

Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij.

7.5
Danylo
30-06-2024
Rijke buurt

Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Inwoners5.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Woningvoorraad2.505
Gem. WOZ-waarde€ 464.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

78 binnen 5 km

Albert Heijn
Theresiastraat 182
144m
Albert Heijn
Theresiastraat 75
227m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
241m

Scholen

28 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1453m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1848m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1942m

Veelgestelde vragen

Over Paulinastraat 8, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Paulinastraat 8?

De woning aan Paulinastraat 8 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in Bezuidenhout-Midden van €544.677. Wel is deze woning met 143 m² groter dan het buurtgemiddelde van 155 m². De prijs per m² komt uit op ongeveer €5.594, terwijl het gemiddelde in de buurt €4.762 per m² is. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Midden om in te wonen?

Bezuidenhout-Midden wordt door bewoners omschreven als een rustige, veilige en groene buurt met veel voorzieningen. Het is een kalme omgeving zonder incidenten. De buurt scoort een 7,88 op basis van twee beoordelingen. Er wonen veel een- en tweepersoonshuishoudens, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn op 144 meter en Hoogvliet op 241 meter. Ook zijn er basisscholen en middelbare scholen binnen vijftien tot twintig minuten lopen. Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, en er zijn parken en restaurants dichtbij.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

De woning heeft een oppervlakte van 143 m² en een perceel van 138 m², wat ruimte biedt voor meerdere kamers. Voor exacte indeling kun je het beste de plattegrond bij de makelaar opvragen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, maar niet de hoogste energieprestatie. In de buurt heeft 51,5% van de woningen label A en 18,2% label B. Label C is dus gemiddeld. Je kunt overwegen om te verduurzamen met bijvoorbeeld zonnepanelen of betere isolatie.

Hoe veilig is de buurt?

Bezuidenhout-Midden wordt door bewoners als veilig ervaren. Een bewoner zegt: "Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe." Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 509, maar zonder context is dat lastig te duiden. De algemene indruk is dat het een veilige woonbuurt is.