Tussenwoning te koop: Emmastraat 49, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenEmmastraat 49

Emmastraat 49

Bezuidenhout-Midden, Den Haag

€ 1.285.000
Buurt Bezuidenhout-Midden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 203m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 93m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in Bezuidenhout

Deze tussenwoning aan de Emmastraat ademt de sfeer van een klassiek Haags herenhuis. Met 203 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1906 biedt het pand royale verhoudingen en karakteristieke details. De vraagprijs van €1.285.000 ligt aan de hoge kant, ook vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

Bezuidenhout-Midden: rustig en groen

De buurt Bezuidenhout-Midden is een kalme, veilige woonwijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner noemt het een 'fijne rustige en veilige woonbuurt'. De sfeer is ontspannen, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Bezuidenhout-Midden heeft een gemiddeld inkomen dat boven het Haagse gemiddelde ligt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in een minuut naar de Albert Heijn op 93 meter. Ook een andere Albert Heijn en Hoogvliet zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op ruim een kilometer, en voortgezet onderwijs zoals het Corbulo Tech & Design College is op twee kilometer. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Paaschen Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.285.000
Prijs per m²€ 6.330
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1906
EnergielabelD
BuurtBezuidenhout-Midden
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Emmastraat 49, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
W
10-02-2025
Fijne rustige woonbuurt

Fijne rustige en veilige woonbuurt met veel voorzieningen nabij.

7.5
Danylo
30-06-2024
Rijke buurt

Kalme en rustige omgeving, zonder incidenten of gedoe

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Inwoners5.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Midden

Woningvoorraad2.505
Gem. WOZ-waarde€ 464.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

79 binnen 5 km

Albert Heijn
Theresiastraat 75
93m
Albert Heijn
Theresiastraat 182
406m
Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
499m

Scholen

28 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1363m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1921m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
1949m

Veelgestelde vragen

Over Emmastraat 49, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Emmastraat 49?

De woning aan Emmastraat 49 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is de prijs van €1.285.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €544.677, maar dat komt doordat deze woning met 203 m² veel groter is dan gemiddeld (155 m²). De prijs per m² is met €6.330 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €4.762. Het is een royale, karakteristieke woning in een rustige buurt, wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Midden om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,88 en omschrijven het als een 'fijne rustige en veilige woonbuurt' met veel voorzieningen dichtbij. Het is een kalme omgeving zonder overlast. De buurt heeft veel groen en is goed onderhouden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is minder zuinig dan het meeste koopaanbod in de buurt, waar ruim 60% label A of beter heeft. Label D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een beter geïsoleerde woning.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool De Parachute ligt op 1,4 km. Voor voortgezet onderwijs zijn er Corbulo Tech & Design College (1,9 km), Sint-Maartenscollege (1,9 km) en Gymnasium Novum (2,1 km).

Hoe is het met de veiligheid in Bezuidenhout-Midden?

De buurt wordt door bewoners als veilig ervaren. In de CBS-data staan 509 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, maar dat cijfer zegt niets over de directe straat. De reviews benadrukken de rust en veiligheid.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 55 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de markt, maar voor deze specifieke woning kan de looptijd afwijken vanwege de hoge prijs.

Van Paaschen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar