Tussenwoning te koop: Penningkruid 7, Sneek
Verkocht onder voorbehoud

Penningkruid 7

Duinterpen, Súdwest-Fryslân

€ 297.500
Buurt Duinterpen, SneekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Poiesz op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Duinterpen

Deze tussenwoning aan de Penningkruid 7 in Sneek voelt meteen als thuis. De woonkamer is lekker licht en de indeling is praktisch. Met 97 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is dit een comfortabel huis. De prijs van €297.500 is marktconform voor tussenwoningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Duinterpen

Duinterpen is een rustige, groene wijk in Sneek. Een bewoner noemt het 'netjes en compact'. De buurt telt zo'n 4360 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een prettige plek om te wonen, dicht bij voorzieningen. Meer weten? Bekijk de buurt Duinterpen.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, om de hoek. Ook de SPAR express en Aldi zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Vuurvlinder of De Wyken, op loopafstand. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een fijne mix van stad en platteland.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Jan de Lange B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 3.067
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtDuinterpen
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Penningkruid 7, Sneek

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Daan
08-05-2025
Netjes en compact

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Duinterpen

Inwoners4.360
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Poiesz
Keizersmantel 437
356m
SPAR express
Lorentzstraat 4
814m
Aldi
Boschplein 3
1071m

Scholen

29 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Vuurvlinder
Basisonderwijs · 400 leerlingen
768m
OBS De Wyken
Basisonderwijs · 290 leerlingen
768m
Koningin Wilhelminaschool (dislocatie)
Basisonderwijs · 78 leerlingen
912m

Veelgestelde vragen

Over Penningkruid 7, Sneek

Welk energielabel heeft Penningkruid 7?

De woning aan Penningkruid 7 in Sneek heeft energielabel B.

Is de prijs van €297.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €297.500 is marktconform voor een tussenwoning van 97 m² met energielabel B in Duinterpen. De woning is uit 1986 en heeft een perceel van 119 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Duinterpen om in te wonen?

Duinterpen is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Er wonen zo'n 4360 mensen, en de buurt scoort een 7,88 op basis van één beoordeling. Bewoners noemen het 'netjes en compact'. Het is een prettige, veilige omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool De Vuurvlinder en OBS De Wyken, beide op ongeveer 768 meter. Ook de Koningin Wilhelminaschool en Thomas van Aquinoschool zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sneek centrum, op 2,4 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Sneek ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een kwartier lopen. Vanaf daar kun je naar Leeuwarden en verder reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een comfortabel en betaalbaar energieverbruik.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op slechts 200 meter afstand is een park of plantsoen. De buurt is overigens groen opgezet met veel bomen en gras.

Makelaardij Jan de Lange B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen