Tussenwoning te koop: Pieter van der Doesstraat 6, Oud-Beijerland
10 uur geleden ontdekt
KopenHoeksche WaardTussenwoningenPieter van der Doesstraat 6

Pieter van der Doesstraat 6

Oud-Beijerland Zeeheldenwijk, Hoeksche Waard

€ 618.500
Buurt Oud-Beijerland Zeeheldenwijk, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Oud-Beijerland

Deze tussenwoning uit 2020 aan de Pieter van der Doesstraat ademt nieuwbouw. Met 146 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €618.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Oud-Beijerland Zeeheldenwijk

De buurt Oud-Beijerland Zeeheldenwijk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koop, en de buurt telt zo'n 2500 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Dirk (op loopafstand) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook Jumbo en Aldi zijn binnen tien minuten lopen te vinden. Basisscholen zijn er volop: IKC de Wereld op Centrum / Noord, Eben-Haëzerschool en De Kriekenhof liggen allemaal op loopafstand. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder ruime recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VMK Makelaars & Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 618.500
Prijs per m²€ 4.236
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte113m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtOud-Beijerland Zeeheldenwijk
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Pieter van der Doesstraat 6, Oud-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Zeeheldenwijk

Inwoners2.500
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Dirk
Vierwiekenplein 46-48
458m
Albert Heijn
Beijersehof 19
580m
Jumbo
Koninginneplein 17
784m

Scholen

31 binnen 5 km

IKC de Wereld op Centrum / Noord
Basisonderwijs · 220 leerlingen
465m
Eben-Haëzerschool - Reformatorische Basisschool
Basisonderwijs · 341 leerlingen
493m
De Kriekenhof
Basisonderwijs · 180 leerlingen
499m

Veelgestelde vragen

Over Pieter van der Doesstraat 6, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft Pieter van der Doesstraat 6?

De woning aan Pieter van der Doesstraat 6 in Oud-Beijerland heeft energielabel A.

Is €618.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €618.500 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Oud-Beijerland. De woning is echter uit 2020, heeft een groot woonoppervlak van 146 m² en energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zijn laag en het binnenklimaat is comfortabel. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Wat is de ligging van de Pieter van der Doesstraat?

De straat ligt in de wijk Oud-Beijerland Zeeheldenwijk, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 15,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.