Tussenwoning te koop: President Rooseveltlaan 26, Helmond
KopenHelmondTussenwoningenPresident Rooseveltlaan 26

President Rooseveltlaan 26

Oranjebuurt, Helmond

€ 499.500
Buurt Oranjebuurt, HelmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Oranjebuurt

Deze tussenwoning aan de President Rooseveltlaan in Helmond ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke woonoppervlakte van 154 m² en een eigen tuin. De woning is gebouwd in 1955 en heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van € 499.500 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze buurt. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Helmond voor een vergelijking.

De Oranjebuurt: rustig en groen

De Oranjebuurt is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1.395 inwoners en kent een gemengde bevolking: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met een hoog percentage eengezinswoningen (73%) en veel koopwoningen (79%). De buurt Oranjebuurt is daarmee een stabiele en gewilde plek om te wonen.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die op nog geen tien minuten lopen ligt. Ook de Ekoplaza en de AH XL zijn binnen handbereik. Voor de kinderen is er basisschool KC Wilhelmina om de hoek, en het Jan van Brabant College voor voortgezet onderwijs op loopafstand. De gemeente Helmond biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 3.244
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar1955
EnergielabelD
BuurtOranjebuurt
WijkWarande
GemeenteHelmond

Locatie

President Rooseveltlaan 26, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjebuurt

Inwoners1.395
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jumbo
2e Haagstraat 42
815m
Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
845m
AH XL
Torenstraat 1
1164m

Scholen

41 binnen 5 km

KC Wilhelmina
Basisonderwijs · 430 leerlingen
688m
Jan van Brabant College vestiging Gasthuisstraat
Voortgezet onderwijs · 407 leerlingen
901m
Kindcentrum Westwijzer
Basisonderwijs · 208 leerlingen
909m

Veelgestelde vragen

Over President Rooseveltlaan 26, Helmond

Welk energielabel heeft President Rooseveltlaan 26?

De woning aan President Rooseveltlaan 26 in Helmond heeft energielabel D.

Is € 499.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een tussenwoning van 154 m² in de Oranjebuurt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat de energiekosten hoger kunnen uitvallen dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van de Oranjebuurt?

De Oranjebuurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation van Helmond ligt op 2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is rustig gelegen, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1955 met een woonoppervlak van 154 m² en een perceel van 136 m². De woning heeft energielabel D. Het is een royale woning met een eigen tuin.