Tussenwoning te koop: Prins Hendriklaan 28, Vlaardingen
Onder bod
KopenVlaardingenTussenwoningenPrins Hendriklaan 28

Prins Hendriklaan 28

Oranjebuurt, Vlaardingen

€ 484.000
Buurt Oranjebuurt, VlaardingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in de Oranjebuurt

Deze tussenwoning aan de Prins Hendriklaan ademt de sfeer van de jaren dertig, met een royale oppervlakte van 108 m² en een diepe tuin. De woning is gebouwd in 1939 en heeft energielabel D. Met een vraagprijs van € 484.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere tussenwoningen in Vlaardingen.

De Oranjebuurt: rustig en kindvriendelijk

De buurt Oranjebuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 458 woningen is 98% een eengezinswoning en 95% is koop. De buurt telt 1150 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de sfeer is dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Dirk, beide op een paar minuten lopen. Ook Boon's Markt en Jumbo zijn dichtbij. Basisscholen IKC Ambacht en IKC 't Palet zijn om de hoek. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Thuis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 484.000
Prijs per m²€ 4.481
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte166m²
Bouwjaar1939
EnergielabelD
BuurtOranjebuurt
WijkVlaardinger Ambacht
GemeenteVlaardingen

Locatie

Prins Hendriklaan 28, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjebuurt

Inwoners1.150
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Aldi
Van Hogendorplaan 43
853m
Dirk
Gedempte Biersloot 7
856m
Boon's Markt
Van Hogendorplaan 921
921m

Scholen

63 binnen 5 km

IKC Ambacht
Basisonderwijs · 446 leerlingen
484m
Ericaschool
Speciaal onderwijs · 135 leerlingen
515m
IKC 't Palet
Basisonderwijs · 390 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Prins Hendriklaan 28, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Prins Hendriklaan 28?

De woning aan Prins Hendriklaan 28 in Vlaardingen heeft energielabel D.

Is € 484.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 484.000 is marktconform voor een tussenwoning van 108 m² in de Oranjebuurt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Oranjebuurt?

De Oranjebuurt ligt in Vlaardingen, met een treinstation op 5,5 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1939 met een woonoppervlak van 108 m² en een perceel van 166 m². De woning heeft energielabel D. Het is een karakteristiek jaren-dertig huis met een diepe tuin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Ambacht (484 m) en IKC 't Palet (748 m). Voor voortgezet onderwijs is Lentiz | Groen van Prinstererlyceum op 923 m afstand.