Tussenwoning te koop: Prins Hendriklaan 99, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenPrins Hendriklaan 99

Prins Hendriklaan 99

Schildersbuurt, Utrecht

€ 1.750.000
Buurt Schildersbuurt, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 218m²
112% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 478m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Schildersbuurt

Deze tussenwoning aan de Prins Hendriklaan ademt de sfeer van het Utrecht van 1913. Met 218 m² woonoppervlak is het een royale woning, die met energielabel B ook nog eens redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht voor een vergelijking.

De Schildersbuurt: rustig en groen

De buurt Schildersbuurt wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,96. Een bewoner zegt: 'Ik woon hier nu mijn hele leven, en er zijn veel goede dingen aan deze buurt, zoals de rustigheid en het aantal katten en honden.' Een ander noemt de 'prettige sfeer' en de buurtconciërge. De buurt telt 3.555 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, twee straten verder. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Kinderen kunnen naar de Utrechtse Schoolvereniging, op loopafstand, of naar Daltonschool Rijnsweerd. Het Wilhelminapark is vlakbij voor een wandeling. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grifhorst Makelaardij Exclusief op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 8.028
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte168m²
Bouwjaar1913
EnergielabelB
BuurtSchildersbuurt
WijkOost
GemeenteUtrecht

Locatie

Prins Hendriklaan 99, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

10
bert
23-09-2024
geweldig

goed

7.9
Lieuwtje Arsav
17-10-2023
Rustig, wel veel vuil.

Ik woon hier nu mijn hele leven, en er zijn veel goede dingen aan deze buurt, zoals de rustigheid en het aantal katten en honden (wat ik zelf heel leuk vind). Ook aardige mensen!=) Maar ook ligt er altijd veel afval op straat en er liggen vuilniszakken naast de buurt-container. Niet heel fijn.... ook stinkt het hier soms maar dat zal aan de riolering liggen. Qua voorzieningen en omgeving is het hier een prima buurt om te wonen.

9.0
Remco van Kranenburg
30-07-2023
Prettige sfeer

Ik ben zeer tevreden over de buurt waar ik woon. De buurtconcierge is een geweldige toevoeging en zorgt voor een prettige sfeer. De gezellige winkels in de buurt maken het winkelen een genot, vooral met het Wilhelminapark in de buurt. En de Kohnstammschool is een verborgen parel die de buurt die onderwijs voor de kinderen speciaal maakt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt

Inwoners3.555
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Schildersbuurt

Woningvoorraad1.680
Gem. WOZ-waarde€ 600.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

64 binnen 5 km

PLUS
Adriaen van Ostadelaan 40
478m
Albert Heijn
Burg Reigerstraat 57
897m
Albert Heijn
Nachtegaalstraat 55
1341m

Scholen

115 binnen 5 km

Utrechtse Schoolvereniging