Tussenwoning te koop: Prinsenkade 16, Sas Van Gent
KopenTerneuzenTussenwoningenPrinsenkade 16

Prinsenkade 16

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 165.000
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 310m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Sas van Gent

Deze tussenwoning aan de Prinsenkade ademt geschiedenis. Met een bouwjaar van 1900 en een woonoppervlak van 127 m² biedt het ruime kamers met hoge plafonds en authentieke details. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €165.000 is marktconform voor tussenwoningen in Terneuzen.

De buurt: Kern Sas van Gent

Sas van Gent is een rustige plaats in Zeeuws-Vlaanderen, vlak bij de Belgische grens. De buurt Kern Sas van Gent heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Een bewoner zegt: 'Goed genoeg voor een gezin', al merkt hij op dat 'buren kunnen niet goed parkeren'. De beoordeling is gebaseerd op één review. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 571, wat het een rustig karakter geeft. Bekijk ook de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 310 meter of de Lidl op 461 meter. Basisschool De Statie zit op 618 meter. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 800 meter en een bibliotheek op 600 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 165.000
Prijs per m²€ 1.299
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1900
EnergielabelD
BuurtKern Sas van Gent
WijkKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen

Locatie

Prinsenkade 16, Sas Van Gent

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jaap
31-05-2024
Goed genoeg voor een gezin

Buren kunnen niet goed parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sas van Gent

Inwoners3.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminalaan 9
310m
Lidl
Tramstraat 26
461m
SPAR
Kerkplein 1
6207m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool De Statie
Basisonderwijs · 156 leerlingen
618m
Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke
Basisonderwijs · 100 leerlingen
1799m

Veelgestelde vragen

Over Prinsenkade 16, Sas Van Gent

Welk energielabel heeft Prinsenkade 16?

De woning aan Prinsenkade 16 in Sas Van Gent heeft energielabel D.

Is €165.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €165.000 voor een tussenwoning van 127 m² in Sas van Gent is marktconform. Het bouwjaar 1900 en energielabel D zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse. Het perceel van 173 m² biedt een ruime tuin, wat een pluspunt is.

Hoe is de bereikbaarheid van Sas van Gent?

Sas van Gent ligt in Zeeuws-Vlaanderen, vlak bij de Belgische grens. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 37,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (571), wat duidt op een rustige omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen kun je lopend of fietsend terecht.