Tussenwoning te koop: Prinsessekade 59, Haarlem
KopenHaarlemTussenwoningenPrinsessekade 59

Prinsessekade 59

Bosch en Vaart, Haarlem

€ 845.000
Buurt Bosch en Vaart, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Vomar op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en groen in Haarlem

Deze tussenwoning aan de Prinsessekade ligt in een rustige, groene buurt, vlak bij het Haarlemmerhout. Het is een fijne plek voor wie van een beetje rust houdt, maar toch dicht bij de stad wil zitten. Met 120 m² woonoppervlak en een energielabel A is dit een zuinige woning. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Haarlem.

Bosch en Vaart

De buurt Bosch en Vaart is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,3. Een bewoner zegt: "Alles dicht bij, mooi bos, niet veel gezeik." Een ander noemt het "levend maar anoniem", veel hippe jonge mensen, maar je kent elkaar niet goed. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 45-plussers.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij Vomar, om de hoek. Voor een uitgebreidere keus loop je twee straten verder naar Ekoplaza of Albert Heijn. Kinderen gaan naar basisschool De Zuidwester, op loopafstand, of naar het Lyceum Sancta Maria, dat naast de deur ligt. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VanHuyse - Partner in Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 7.042
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte100m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA
BuurtBosch en Vaart
WijkHaarlemmerhoutkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Prinsessekade 59, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.6
Mika
10-12-2025
Levend maar anoniem

Met levend bedoel ik dat er veel hippe jongen mensen wonen en er veel voorzieningen en infrastructuur in de buurt is, maar het is anoniem doordat mensen elkaar niet zo goed kennen. Je woont er wel en kent je buren maar de buren van je buren ken je niet echt. Veel mensen verhuizen vaak

9.0
Bert de groot
30-06-2024
Tof

Alles dicht bij mooi bos niet veel gezeik

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosch en Vaart

Inwoners2.165
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Vomar
Stephensonstraat 50
224m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
901m
Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
1091m

Scholen

95 binnen 5 km

Lyceum Sancta Maria: havo, atheneum & gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1610 leerlingen
178m
Openbare Basisschool De Zuidwester
Basisonderwijs · 381 leerlingen
473m
Coornhert Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1109 leerlingen
572m

Veelgestelde vragen

Over Prinsessekade 59, Haarlem

Welk energielabel heeft Prinsessekade 59?

De woning aan Prinsessekade 59 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning van 120 m² in Haarlem. De woning heeft energielabel A, wat gunstig is voor de maandlasten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.