Tussenwoning te koop: Purperhei 8, Best
Verkocht onder voorbehoud
KopenBestTussenwoningenPurperhei 8

Purperhei 8

Heivelden, Best

€ 650.000
Buurt Heivelden, BestBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
18% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Purperhei 8 in Best ademt rust en ruimte. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 285 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1997 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Best van dit formaat.

Buurt Heivelden: groen en gezinsvriendelijk

De woning staat in de buurt Heivelden, een wijk met veel eengezinswoningen en een rustig karakter. De buurt telt zo'n 3785 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit op 200 meter. Voor de kinderen is Kindcentrum De Klimboom twee straten verder (326 meter) en Kindcentrum Antonius op loopafstand (352 meter). Het Heerbeeck College voor voortgezet onderwijs ligt op tien minuten lopen. De gemeente Best biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MGM Makelaardij Best op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.457
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtHeivelden
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Purperhei 8, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Heivelden

Inwoners3.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heivelden

Woningvoorraad1.491
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Rendierhei 2
207m
SPAR express
Rijksweg A58 1 A
1201m
Lidl
Wilhelminaplein 78
1725m

Scholen

15 binnen 5 km

Kindcentrum De Klimboom
Basisonderwijs · 369 leerlingen
326m
Kindcentrum Antonius
Basisonderwijs · 356 leerlingen
352m
Heerbeeck College
Voortgezet onderwijs · 1571 leerlingen
902m

Veelgestelde vragen

Over Purperhei 8, Best

Welk energielabel heeft Purperhei 8?

De woning aan Purperhei 8 in Best heeft energielabel B.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt iets boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€614.786) en is vergelijkbaar met de mediaanprijs van €639.000. De woning is met 188 m² groter dan het gemiddelde (159 m²) in Heivelden, wat de prijs deels verklaart. Het energielabel B is zuinig, wat de maandlasten relatief laag houdt.

Hoe is de buurt Heivelden om in te wonen?

Heivelden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (78% van de woningvoorraad) en een hoog percentage koopwoningen (87%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen en 45-plussers. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.