Tussenwoning te koop: Rhijnvis Feithlaan 7, Zwolle
KopenZwolleTussenwoningenRhijnvis Feithlaan 7

Rhijnvis Feithlaan 7

Bagijneweide, Zwolle

€ 1.500.000
Buurt Bagijneweide, ZwolleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 273m²
63% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 422 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 47 dagen
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in hartje Zwolle

Deze tussenwoning uit 1903 aan de Rhijnvis Feithlaan ademt karakter. Met 273 m² woonoppervlak is het een royale woning, verdeeld over meerdere verdiepingen. Het energielabel A is een fijne verrassing voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Kijk je naar andere tussenwoningen in Zwolle, dan valt op dat deze woning qua oppervlakte ver boven het gemiddelde uitsteekt.

De buurt Bagijneweide

Bagijneweide is een levendige buurt in de wijk Diezerpoort. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,57. Een bewoner zegt: 'Drukke straat nieuwschierige mensen.' Een ander noemt het 'een gezellige buurt' met veel faciliteiten, maar merkt op dat parkeren lastig kan zijn. De buurt telt 865 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer weten? Bekijk de buurt Bagijneweide.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Ekoplaza, op 164 meter, of de PLUS op 210 meter. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen om de hoek: Kindcentrum Aquamarijn (basisonderwijs) op 204 meter en het Thomas a Kempis College (voortgezet onderwijs) op 395 meter. Het station ligt op 2 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 5.495
Woonoppervlakte273m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1903
EnergielabelA
BuurtBagijneweide
WijkDiezerpoort
GemeenteZwolle

Locatie

Rhijnvis Feithlaan 7, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.3
Leandra
31-05-2024
Druk

Drukke straat nieuwschierige mensen

6.9
Rutger
16-05-2023
Een gezellige buurt

Leuke buurt met veel faciliteiten, alleen kan je lastig parkeren hier en is het soms erg druk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bagijneweide

Inwoners865
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bagijneweide

Woningvoorraad490
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Ekoplaza
Vechtstraat 50
164m
PLUS
Vechtstraat 60-66
210m
Aldi
Bisschop Willebrandlaan 28
262m

Scholen

79 binnen 5 km

de Ambelt
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
98m
Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 319 leerlingen
204m
Thomas a Kempis College
Voortgezet onderwijs · 917 leerlingen
395m

Veelgestelde vragen

Over Rhijnvis Feithlaan 7, Zwolle

Welk energielabel heeft Rhijnvis Feithlaan 7?

De woning aan Rhijnvis Feithlaan 7 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€444.778) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €880.000. Wel is deze woning met 273 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 167 m². De prijs per m² is ongeveer €5.494, terwijl het buurtgemiddelde €4.914 per m² is. Het is een uniek object, maar de prijs ligt aan de bovenkant van de markt.

Hoe is de buurt Bagijneweide om in te wonen?

Bagijneweide is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de gezelligheid en faciliteiten, maar noemen ook drukte en parkeerproblemen. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een levendige omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Voor een woning uit 1903 is dat bijzonder. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, de rest heeft een lager label. Je kunt dus lage stookkosten verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Aquamarijn (basisonderwijs) zit op 204 meter, obs De Springplank op 509 meter en het Thomas a Kempis College (voortgezet onderwijs) op 395 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe is het met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zwolle ligt op 2 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of bus. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, dus er zijn ook bushaltes in de buurt. Exacte lijnen worden niet genoemd, maar de bereikbaarheid is goed.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1903?

Een woning uit 1903 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals oude fundering, houten kozijnen of leidingen. Deze woning heeft echter energielabel A, wat wijst op goede isolatie en moderne installaties.