Tussenwoning te koop: Ridderstraat 3, Culemborg
KopenCulemborgTussenwoningenRidderstraat 3

Ridderstraat 3

Binnenstad, Culemborg

€ 825.000
Buurt Binnenstad, CulemborgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 416m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in de historische Binnenstad van Culemborg

Deze tussenwoning uit 1929 combineert oude charme met een energielabel B. Met 50 m² woonoppervlak en een royale tuin van 189 m² is het een compacte woning met veel buitenruimte. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Culemborg.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een levendige, historische wijk met 2695 inwoners. Het is een plek waar veel alleenstaanden en jonge stellen wonen, maar ook gezinnen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, en de sfeer is stedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de buurt Binnenstad staat bekend om zijn centrale ligging.

Leven in de straat

In de Ridderstraat begint de dag met een wandeling naar de bakker om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, op 5 minuten lopen. Jumbo en Aldi zijn ook binnen tien minuten bereikbaar. Kinderen kunnen naar CBS Koningin Beatrixschool, die naast de deur ligt, of naar kbs Josefschool op loopafstand. De gemeente Culemborg biedt verder een treinstation op 15 minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weeda & Jellema Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 16.500
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte189m²
Bouwjaar1929
EnergielabelB
BuurtBinnenstad
WijkCulemborg Oost
GemeenteCulemborg

Locatie

Ridderstraat 3, Culemborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.695
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Boerenstraat 6
416m
Jumbo
Vianensestraat 5
668m
Aldi
Lanxmeersestraat 17
947m

Scholen

23 binnen 5 km

CBS Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 162 leerlingen
70m
kbs Josefschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
457m
De Kom-Linawijs
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
611m

Veelgestelde vragen

Over Ridderstraat 3, Culemborg

Welk energielabel heeft Ridderstraat 3?

De woning aan Ridderstraat 3 in Culemborg heeft energielabel B.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning van 50 m² in Culemborg. De woning heeft echter een groot perceel van 189 m² en een energielabel B, wat de prijs deels verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Binnenstad van Culemborg, op loopafstand van voorzieningen. Het treinstation is 1,3 km verderop, ongeveer 15 minuten lopen. De auto is handig voor verder weg, maar in de buurt zijn veel winkels en scholen op loopafstand.

Wat is de staat van het onderhoud?

Het bouwjaar is 1929, dus de woning heeft karakter maar kan onderhoud vergen. Het energielabel B is gunstig, wat wijst op goede isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. CBS Koningin Beatrixschool ligt op 70 meter, kbs Josefschool op 457 meter, en hét KWC (voortgezet onderwijs) op 882 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.